2

VainGlory Türkiye Kahraman/Hero Detaylari

Yazar @admin25 Ocak 2015

VainGlory Türkiye Nedir ?

VainGlory Türkiye takımından kaç kişi bu oyunda bilmiyorum ama hep bir arada parti yapmak adına bir başlık olması için bu yazının altına yorum olarak oyundaki nicklerinizi belirtirseniz herkes birbirini daha rahat bulabilir. Oyundaki nickim belli ve eklemek isteyen arkadaşları beklerim.

Neden VainGlory ?

MoBa tarzı oyunlar içinde şimdilik yeni çıkmasına rağmen en popüler tablet ya da mobil platformda oynanabilir bir oyun.

iPAd mi iphone mu ?

VainGlory oyunu iphone 5S üzerinde oynamış birisi olarak gerçekten çok kolay fakat küçük ekran bir yere kadar. Şuan da ipad air 2 üzerinde VainGlory oynamak inanılma derecede eğlenceli.

Nasıl Oynanır ?

VainGlory oyununda şuanda 11 tane kahraman & hero bulunuyor . 3v3 modunda partiler yapabilirsiniz. Aynı zamanda bireyselde oynayabilirsiniz fakat glory point alamassınız.

Glory Point Nedir ?

3v3 maç yaparak glory point kazanırsınız. Seviyeniz ilerledikçe ekstra glory point kazanırsınız. Aynı zamanda günlük 3 maç kazanınca ve haftada hergün oynarsanız ekstra glory point ler alırsınız. Şimdilik benim glory point 50k Glory’i geçti. Tüm karakterleri satın almadım ama bir yada iki tanesi kaldı ki onlarlada oynamak istemiyorum.

Takım Halinde VainGlory partileri ?

Oyun içinde seviyenize göre oyuncularla karşılaşıyorsunuz ama bazen çaylak oyuna yeni başlayan elemanlar takım arkadaşiniz olarak geliyor. Bu durumda takım olarak karşı tarafa üstünlük sağlıyor ve maçlari kaybedebiliyorsunuz.

Jungle Kahramanları : Oyundaki her karakterin belli bölgelir var. Bu bölgelerden oyuna başlayarak karakterinizi daha etkin kullanırsınız. Jungle yani orman içine girerek bonus altın kazanarak seviye atlayabilirsiniz. Burada kullanılabilecek kahramanlar TAka, Kosha, Joule, Krul ve katherine olabilir.

Koridor Kahramanları :

Koridorda kullanılan karakterlerin genel özelliği uzak menzilli saldırıları olan kahramanlar. Bunlar saw, petal, adagio, ringo olabilir.

Karakeni Ele Geçirme : Karaken oyundaki temel güç dengelerini değiştiren karakter. Oyun içinde orta kısımdaki maden bölümünden 15. dakikadan sonra çıkar. Ele geçiren takım destekleyerek düşman takımın saldırı kulelerini daha kolay temizler.

Yazar Hakkında
@admin
2 Yorum

Cevap Yaz