1

Vainglory Sonbahar Sezonu Ödemeleri

Yazar @admin30 Aralık 2015

Vainglory Sonbahar Sezonu Loncalar ve takımlar için ödemelerine çok az bir zaman kaldı. Lonca ödülleri 13 Ocak 2016 Gününde herkese dağıtılacak ve aynı zamanda vainglory 1.13 Güncellemesi kullanıcılara Appstore ve Android Google Play Store üzerinden sunulacak.

sonbahar sezonu_vainglory

Vainglory 1.13 (update) Güncellemesi ile ilgili detayları ilerleyen yazılarımızı takip ederek bulabilirsiniz. Vainglory türkiye oyuncularından birisi olarak tavsiyem güzel bir loncaya katılarak ödüllerden faydalanma şansını yakalayın derim.

Vainglory Sonbahar Sezon Ödemeleri ile ilgili birkaç küçük hatırlatma yapmakta fayda var. Eğer lonca olarak ödül kazanmak istiyorsanız Lonca arkadaşlarınızla sürekli maçlar yapın ve sezon sonunda loncanızın derecesine göre yani lonca seviyesine göre (en yüksek 99) ödül kazanabilirsiniz. Ödüller hem glory hemde ICE(para ile satılır) olarak verilecek. Tabiki her lonca seviyesine ICE ödülü yer almıyor. Lonca seviyesi 70 den itibaren belli bir miktar ICE ödülü kazanma fırsatını yakalamış oluyorsunuz.

Eğer lonca olarak son seviyeye gelmişse loncanızdaki her üye 15.000 Glory ve  900 ICE ödül kazanmış olacak.

Not : Eğer loncaya yeni katılmış ve pek fazla Lonca XP sine sahip değilseniz sezon sonu lonca ödüllerinden yararlanamayacaksınız. Yani bir loncada yeni Üye olarak kalmamanız ve biraz takım arkadaşlarınızla maç yapmanız(10 Oyun) gerekiyor. Yeni lonca üyelerine sezon sonu ödemesi yapılmayacağı Super Evil Megacorp tarafından belirtilmiş durumda.

Sezon sonu ödemelerinde takım olarak ve kişisel olarak en iyi olan oyuncularada belli ödüllerin verileceği hakkında bilgiler mevcut. Sezon sonundaki oyun dereceniz yine kupalar kısmında gözükecek ve her sezon oyuncuların dereceleri sıfırlansada kupalarınız sizin derecelerinizi göstermeye devam edecek. Kişisel olarak başarılı olan ve özel kahraman kostümleri(1799 ICE) satın alanlar madalya kazanacak. Bu madalyalar lonca listesinde kullanıcıların isimlerinin yanında yer alan bölümde gözükecek.

Not: Çeviriyi biraz hızlı yapmak zorunda kaldım ve yazıyı hazırlarken hızlı yazımdan dolayı hatalı yada eksik harfler olabilir.

Kaynak : vainglorygame

Yazar Hakkında
@admin
1 Yorum
  • mCfLy
    13 Ocak 2016 at 18:44

    5000 exp kadtıgım ve kıdemlı oldugum loncadan ödeme alamadım ne yapmalıyım? Lonca 90 lw

Cevap Yaz