0

Vainglory Reim Kahraman İncelemesi

Yazar @admin12 Ocak 2016

Reim Kahraman İncelemesi

Dokunmatik Moba oyunlarının lideri Vainglory oyunundaki kahramanlarin incelemelerini #VaingloryKahraman hastagı ile inceliyoruz.

Bu yazımız #VaingloryKahraman #Reiminceleme hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Reim Kahraman Eki ve Yetenekleri İncelemesi . 

Reim Kahraman İncelemesi

Vainglory oyununa yeni eklenecek olan Reim kahramanın özellikleri ve kahraman eki hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Reim Güncellemesi bugün itibari ile olabilir.

Reim Kahraman İnceleme(Hero Spotlight) : 


Kahraman Eki-Avantaji(Heroic Perk) : Buz Koruması

Reim’in temel saldırıları 2  saniye boyunca 20-54 (+%125 kristal gücü) bonus kristal hasarı verir ve Reimverilen hasarın %50 kadarını takviye sağlık olarak alır (kahraman olmayanların karşısında azalır).

Reim’in saldırıları ve yetenekleri aynı zamanda rakipleri üşütür. Üşüyen hedeflere karşı temel saldırılar, 0,6 saniye süren %60 yavaşlatma uygular.

(Takviye sağlık tükenene kadar gelen hasarın %50’sini emer.)


Yetenek A : Buz Sütünu

Reim yakında bir yerde bir buz sütunu oluşturur ve etrafındaki düşmanlara kristal hasarı verir. Kısa bir sürenin ardından sütun dağılır ve ağır bir kristal hasarı verir. Bu yetenekle verilen hasarın %35 kadarı takviye sağlık olarak kazanılır. Verilen hasar ve alınan takviye sağlık, kahraman olmayanlara karşı azalır.

Bu yetenek üşüyen hedeflere %25 daha fazla hasar verir.


Yetenek B : Soğuk Rüzgarlar

Reim etrafını saran tüm düşmanlara ani bir kristal hasarı verir (yardakçılara %25 hasar).

Bu yetenek üşüyen düşmanları dondurarak hareket etmelerini geçici olarak engeller. Dondurulan bir düşman saldırı yapabilir.


Yetenek C – Valkür

Reim hedef konuma, düşmanları yıkıp geçen kadim bir valkür çağırır. Tüm düşmanlar yavaşlar ve merkeze yakın düşmanlar sersemleyerek daha fazla hasar alır.

Reim kahraman/hero  incelemesi sonu şimdilik bu kadar. İlerleyen yazılarımızda kestrel için wp/weapon ve cp/kristal item dizilimleri ile ilgili yazılarımızı takip edebilirsiniz. İyi Oyunlar…

Yazar Hakkında
@admin
Yorum

Cevap Yaz