3

VainGlory Kahramanlarin İncelenmesi (detaylı özellikler)

Yazar @admin23 Kasım 2014

VainGlory oyununda 10 tane karakter yer aldığını belirtmiştik ve önceki yazılarımızda aktarmıştık. Dilerseniz her karakterin hangi özelliklere sahip olduğuna detaylı bir şekilde bakalım. İlk önce en yeni karakterimiz olan TAKA’yı inceleyerek başlayalım.

TAKA 

Zorluk seviyesi : Yüksek

Taka savaşta zerafet ve denge ile zikzaklar çizen sinsi bir suikastçidir. Doğru zamanlama ve dövüş farkındalığı ile Taka bir düşmana gizlenerek ateş edebilir ve yanlızca başka bir leş için tekrar görünebilir. Taka’yı ormanda başlat ancak rakiplerini şaşırtmak için koridorda gezinmekten çekinme.

 

Kahraman Eklerinden bahsedelim. Kahramanın Özel saldırı yetenekleri gerçekten dikkat çekici. Bunlar ;

house-kamuha

Kamuha Evi : Taka’nın kritik vuruşlarının 30% can çekmesi vardır ve bir hız patlaması verir. Her 5 saniyede, Taka garantili olarak bir kritik vuruş yapar. Taka bir yetenek kullandığından ya da kritik bir vuruş yaptığında 1 Ki yığını kazanır(En fazla 5 yığın). Her Ki yığını, garantili kritik   vuruşlarının hızını 0.9 artırır ve 25% bekleme hızlandırması verir.

kaiten

Kaiten : Taka, hedefinin üzerine takla atar ve switchblade’i ile keser. Taka havadayken zarar almaz.

kaku

Kaku : Taka, ayağına bir duman bombası atar ve düşmanın görüş alanından kaybolarak hareket hızı kazanır. Bu illüzyoni, eğer bir hedefe vurursa ya da doğrudan zarar alırsa sona erer. Kuleler, Scout traplar ve flare gun’lar Taka’yi görünmezken görecektir. Sonuna kadar geliştirildiğinde, bu yetenek Taka!yı görünmez olduğu süre boyunca maksimum sağlığının %1’i kadar iyileştirir.

x-retsu

X-Retsu : Taka, hedefine doğru atılır ve switchblade’leri ile bir X çizerek ölümcül zarar verir. Hedef ölümcül bir yara alır ve iyileştirilmesi %50 azalarak 24-68 zararı(Taka’nın seviyesine bağlı olarak) sonraki 4 saniye boyunca her saniye başına alır.

Yazar Hakkında
@admin
3 Yorum
 • Can
  28 Ocak 2016 at 22:20

  Kardes bu sitenin yorum yapmasina gerek yok karakterlere önerilen cikincada iyi oluyor ama takayla kristal cikin harika olur

 • Can
  28 Ocak 2016 at 22:19

  Bende taka yi çok severim en son kostumune kadar var ve benle oynamak isterseniz adim ejder52 ve bence bu sitede dağa çok karakterden bahsedilmeli

 • Kerim
  16 Şubat 2015 at 02:41

  merhaba oyuna başladım karakterlere ne item çıkıcama karar veremiyorum karakterler için build rehberi yapıcakmısın ?

Cevap Yaz