0

VainGlory 1.1.6 Güncelleme Detaylari

Yazar @admin09 Ocak 2015

Harika oyunumuz Vainglory moba oyunu güncellendi. Türkiyedeki oyuncular için kaynak olmasi ve yol göstermesi için yazılarimiza ve oyunla ilgili güncel bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz.

image

En Yakin zamanda vainglory oyununa yeni kahramanlar eklenecek. Bu güncellemede kahramanlari bekliyorduk fakat oyun yapımcılari tarafindan yapılan açıklamada yetişmediği belirtiliyor. Genelde Taka ile oynuyorum ve kullandiğim itemleri ilerleyenyazılarimizda bulabilirsiniz.

Kristal taka ve kritik vuruşlara sahip itemleri alırasaniz taka ile düşmaninizi çok rhat 3 yeteneği sırasi ile 3-2-1yeteneklerini kullanarak öldürebilirsiniz.

Gelelim güncellemenin detaylarina:

Chat sistemi: Yavaş yavaş eksikler gideriliyor ve artık arkadaşlarimiza oyundaki arkadaşlar bölümünden özel mesaj atabileceğiz. Bu olmasi gerekli bir ihtiyaçti. Çünkü oyundaki bazi arkadaşlar yabanci yada türk bireysel oynuyor yada çaylak oluyor . Noob oyunculara yol göstermek ve birlikte hareket etmeyi organize etmek için olmasi gerekli bir özellikti.Chat

Petal/Taka ve skaarf : bazi görsel efektler ve takanin bazen gizlenme yeteneğinin çalişmadiği yönündeki eksikler giderilmiş.

Oyun içinde bazen bazi arkadaşlar oyundan internet bağlantisi yüzünden oyundan çıkıyor yada terkediyor. Bu durumlarda maçın tadi kalmiyor. Bu yüzden o yüzden teslim olma süresi kaldirilmiş durumda özel maçlarda. Takim arkadaşin oyunu terkettiğinde kullanacağimiz güzel bir özellik bence.

Yazar Hakkında
@admin
Yorum

Cevap Yaz