0

Uzun bir Aradan Sonra Yazılarımıza Devam Ediyoruz

Yazar @admin16 Ekim 2014

Merhaba dragoncity severler ve büyük dragoncity oyuncu kitlesi. Sizlere dragon city oyunu ile alakalı her zaman en güncel ve en hızlı bir şekilde kaynak oluşturmayı prensip edinen bir fun sitesi olarak haberlerimize kaldiğimiz yerden devam ediyoruz.

Dragoncity oyunun da temel yenilikleri ve güncel etkinlikler, adalar, ejderhalar vs. hakkında tüm detaylari hızlı bir şekilde web sayfaımızdan ulaşabilirsiniz. Geçmiş olan bu süre zarfından bazi problemler (pc bozulmasi vs.) yüzünden yazılarımızı web sayfamızda yayınlayamadık. Fakat bundan sonra yine eskisi gibi güncel dragon city haberleri ve bilgilerini alma, dragon city oynayan arkadaşlarınızla keyifli sohbetler geçirmek için sayfamızı kullanabilirsiniz

Ayrıca sayfamıza ek olarak yeni bir web sayfası olacak ve burada gerçekten keyifli ve güzel mobil oyunlarla alakalı bu şekilde geniş bir anlatıma sahip bilgiler bulabileceksiniz. Umarım bu proje çok geçmeden hayata geçer ve adres, detaylari yardımcı sayfamız açılınca sizlere duyurulacaktır.

Monster Legend oynayan arkadaşlarımız içinde yine bu sayfa üzerinde detaylı paylaşımlar sıklıkla yer almaya başlayacaktır.

Tüm dragoncity oyuncularına İyi Oyunlar…

Yazar Hakkında
@admin
Yorum

Cevap Yaz