12

Thor Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Yazar @admin10 Ağustos 2013

Dragoncity oynayan arkadaşlarımıza merhabalar. Oyunla ilgili birçok güncelleme geliyor son zamanlarda. Yeni ejderhalar ve etkinlik adaları ile oyunumuz çok daha güzel oldu. Son gelen etkinlik adasi viking adasının tüm detaylarını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Dün adanın geldiği andan itibaren yazılarımızı hızlı bir şekilde sizlere sunduk.

Yeni etkinlik adasının dört bölümden oluştuğunu belirttik ve bu bölümlerin ilkinde viking habitatı diğer bölümlerde üç tane ejderha alıyoruz. Bu yazımızda bu ejderhalardan thor ejderhası hakkında detayları ve thor ejderhasının seviyesini yükseltmeyi paylaşıyoruz.

Thor Ejderhası/Thor Dragon detaylari : 

Thor Ejderhası iki elementli bir ejderha olarak oyuna eklendi. Thor ejderhasının elementleri : Savaş elementi ve Alev elementi. Alev elementi bu etkinliğe özel olarak farklı bir şekilde tasarlanmış fakat temelde alev elementinden geliyor.Thor ejderhamızı hemen viking habitatına yerleştirdik. Thor Ejderhamızı level-15 seviyesine kadar yükselttik. Seviye 15’de Thor ejderhamız dakika da 117 altın veriyor.

thor ejderha elementleri

Viking Habitatının altın kapasitesi 60k ve bu habitata 3 tane ejderha koyabiliriz. Aynı zamanda alev elementi ejderhalarını da bu habitata yerleştirebilirsiniz. Saldırı olarakta thor ejderhasının saldırılari ;

  • Sert Vuruş
  • Giant Crack
  • Kafa Vuruşu
  • Alevli Oklar

Thor Ejderha Yumurtası ve Gelişimi Video : 

Yazar Hakkında
@admin
12 Yorum

Cevap Yaz