12

Savaş Ejderhalarının Listesi ve Resimleri

Yazar @admin28 Temmuz 2013

Dragoncity oyuncuları için en hızlı şekilde sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Oyunda gelen büyük güncelleme ile dragoncity oyununda birçok değişiklik oldu. Bu değişiklikleri bu kategori altından tüm yazılarımızı okuyabilirsiniz. Savaş Elementi ejderhalari şimdilik beş tane eklenmiş durumda oyuna. İlerleyen zamanlarda mutlaka temel element ejderhalarına yönelik savaş elementi ejderhaları eklenecektir. Listemiz eklendikçe güncellenecektir.

Güncelleme: Savaş Ejderhalarımız için hazırladığımız kapak resmi aşağıdadır. Kapak resminde savaş ejderhaların şimdilik oyuna eklenen beş tanesi yer almaktadır. Savaş ejderhalardan panzer ejderhası(panzer dragon) henüz oyuna eklenmedi fakat dragoncity oyunun mobil versiyonunda bununla alakalı bilgiler yer almakta. Panzer ejderhasının elementleri metal ve savaş elementi. Oyuna eklenince gerekli bilgiler verilecektir.

savaş-ejderhalar-kapak

SAvaş Elementi Ejderhalarının altın ile alinabilen versiyonu Savaş Ejderha /War Dragon. Bundan sonraki ejderhaları gems ile alabilirsiniz yada çiftleştirme yaparak alabilirsiniz.

Savaş Ejderhaların Temel Simgesi :

savaş ejderha elementi

Savaş Ejderha / War Dragon Resmi : War_Dragon_savaş ejderha

devasa ejderha  / Colossal Dragon Resmi : Colossal_Dragon_devasa_ejderha

Juggernaut Dragon Ejderha Resmi : Juggernaut_Dragon_Ejderha

Leviathan Dragon Ejderha Resmi : Leviathan_Dragon_Ejderha

kırmızı odun ejderha / Red Woods Dragon Resmi : Red_Woods_Dragon_kırmızı_odun_ejderha

Panzer ejderha / Panzer Dragon Resmi : Panzer Ejderha-Dragon

Yazar Hakkında
@admin
12 Yorum

Cevap Yaz