41

Savaş Ejderha Çiftleştirme Rehberi

Yazar @admin29 Temmuz 2013

Dragoncity oyuncuların en çok merak ettiği ve kullandığı kısım olan ejderhaların çiftleştirmeleri ve hangi ejderhayı nasıl çıkartacağımıza yönelik kısıma geldik. Daha önce birçok ejderha çiftleştirme rehberi adı altında birçok ejderha çiftleştirme rehberi adı altında paylaşımları sizlere sunduk. Bu yazılarımızı ejderha çiftleştirmeleri menüsü altından rahatlıkla okuyabilrisiniz.

Bugünki ejderha çiftleştirme rehberimizde, dragoncity oyunumuza yeni eklenen savaş elementi ejderhalarının çiftleştirmeleri nasıl olur ve savaş ejderhaları nasıl çıkar bunlar hakkında çiftleştirme kartlarını sunuyoruz. Bu yazı altına sürekli güncelleme gelecektir. Çünkü savaş elementi ejderhaları şimdilik beş tane ve daha fazla eklenecektir. Her element için bir tane eklense en az sekiz tane savaş elementi ejderhası olacaktır.

Savaş Elementi  Ejderhalarının çiftleştirme (War Dragons breed) kartları ;

Devasa/colossal Ejderhamızın çiftleştirmesi nasıl olacak ve devasa ejderhamızı çıkartmak için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz dilerseniz bundan başlayalım.

Devasa Ejderha(Colossal Dragon) Çiftleştirmesi(breed) : Savaş ejderhası (war dragon)  + Terra Ejderhası

devasa ejderha nasıl çıkar

Juggernaut  Ejderhamızın çiftleştirmesi nasıl olacak ve juggernaut ejderhamızı çıkartmak için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz dilerseniz bundan başlayalım.

Juggernaut Ejderha(Juggernaut Dragon) Çiftleştirmesi(breed) : Savaş ejderhası (war dragon)  + Alev Ejderhası

juggernaut ejderha nasıl çıkar

Leviathan Ejderhamızın çiftleştirmesi nasıl olacak ve leviathan ejderhamızı çıkartmak için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz dilerseniz bundan başlayalım.

Leviathan Ejderha(Leviathan Dragon) Çiftleştirmesi(breed) : Savaş ejderhası (war dragon)  + Deniz Ejderhası

leviathan ejderha nasıl çıkar

Red Woods Ejderhamızın çiftleştirmesi nasıl olacak ve red woods ejderhamızı çıkartmak için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz dilerseniz bundan başlayalım.

Red Woods  Ejderha(Red Woods Dragon) Çiftleştirmesi(breed) : Savaş ejderhası (war dragon)  + Doğa Ejderhası

red woods ejderha nasıl çıkar

Yazar Hakkında
@admin
41 Yorum

Cevap Yaz