Saf Alev Ejderhası Çiftleştirmesi | Video

Dragoncity oyunun sonlarına doğru çıkartabileceğiniz yada saf ejderhanız var ise hemen yapabileceğiniz saf Alev ejderhası nasıl çıkar ve çiftleştirmesi ile alakalı bir video. Videoda görebileceğiniz gibi saf Alev ejderhasını saf ejderha ile alev temel element ejderhası ile çiftleştiriyoruz.

Saf AlevEjderhası Nasıl çıkar ? Hangi çiftleştirmeleri yapmalıyız ?

Tabiki tek çiftleştirmede çıkmıyor saf Alev ejderha. Bundan önce 4 veya 5 kez saf ve Alevejderhalarını denedim.Birkaç denememde 9 dakika dedi ve alev ejderhası çıktı, yine birkaç kez sıcak metal ejderhası geldi ve son dememde 1 gün 23 saat yazısını gördük hep birlikte. Bunun anlamı artık çiftleştirmede tüm olasılıklar oldu ve saf Alev ejderhamız çıkıyor.

Yine bu videomuzun devamında saf alev habitatınıda alıyoruz. Değeri 1.5 M altın…

Önceki videolu yazımızda saf buz ejderhasının gelişini hep birlikte görmüştük. İsterseniz bu bağlantıdan o yazımıza bakabilirsiniz.

saf alev ejderhası - pure flame egg

İlerleyen zamanlarda saf Alev ejderhasının yumurtadan çıkışı ve seviye atlarken hallerini anlatacağımız bir video hazırlamaya çalışırız .

Saf Alev ejderhasını çıkartmak için yapmanız gereken çiftleştirme : Saf Ejderha + Alev Ejderha

Eğer bu çiftleştirme sonucunda 1 gün 23 saat derse tamamdır bu iş, aksi halde tekrar denemelisiniz.

Saf Alev Ejderhası Ultra Çiftleştirme  Ağacındaki Çiftleştirme Videosu:

4 Yorum

 1. Atakan diyor ki:

  Ya hocam şimdi okudum telefondan konuyu ilk defa deniyim dexim 47 saat 59 dKika var diyo sen bqyq bi ugrastim demissinde acaba cikarmi banada 2 gün diyor çünkü

 2. samoli diyor ki:

  çok teşekkür ederim şimdi oldu ROTFL

 3. m.başar diyor ki:

  5 değerli taşlı sanmıştım değilmiş Dance

 4. m.başar diyor ki:

  çok teşekkür ederim 2 kere yaptım 1 gün 23 saat dedi Clap

Yorum yaz

Smiley Eklemek için tıkla

LOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy