0

Olimpos Adasi Ejderhaları Saldırları

Yazar @admin17 Temmuz 2013

Olimpos adasi etkinliğimizin sonunda aldığımız hediyelerle ilgili yazılarımızın sonunsucu olan ejderhaların saldırılari ile detaylara geldik. Daha önceki yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bu etkinlik ile yeni bir habitat ve üç tane yeni ejderha aldık. Genel anlamda değerlendirmek gerekirse güzel bir etkinlikti ve mistik bir havası vardı. Zindan adası kadar olmasada benim adıma heyecanlıydı.

Olimpos Adası sonucu verilen hediyeler ve genel anlamda olimpos adasi etkinliğini özetleyen yazılarımız:

Olimpos Adasi Etkinliği birinci bölüm hediyesi Olimpos habitatı hediyesi ile ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Olimpos Adasi Etkinliği ikinci bölüm hediyesi Poseidon Ejderhası hediyesi ile ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Olimpos Adasi Etkinliği üçüncü bölüm hediyesi Hades Ejderhası hediyesi ile ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Olimpos Adasi Etkinliği dördüncü bölüm hediyesi Atlas Ejderhası hediyesi ile ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Gelelim Olimpos adası ejderhaları hakkında genel yorumum ejderhalar pek güçlü değil bana göre. Sadece üç elementli olan atlas ejderha diğerlerine oranla biraz daha iyi denebilir. Genel anlamda deniz elementi ejderhalari olduğu için saldırıları da ona gore ve bence iyi değil.

İki Elementli olan Poseidon ejderhasının saldırılarını ve eğitim merkezinden geliştirebileceğiniz saldırıları aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Poseidon-Ejderha saldirilari

İki Elementli olan Hades ejderhasının saldırılarını ve eğitim merkezinden geliştirebileceğiniz saldırıları aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

hades-ejderha-saldırılari

Üç Elementli olan Atlas ejderhasının saldırılarını ve eğitim merkezinden geliştirebileceğiniz saldırıları aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

atlas-ejderha-saldırılari

Yazar Hakkında
@admin
Yorum

Cevap Yaz