4

Olimpos Adası dördüncü bölüm Hediyesi | Atlas Ejderha

Yazar @admin13 Temmuz 2013

Ramazan etkinliği olsa keşke oyunda :) ama ne yazıkkı yok. Bir etkinlik daha bitti. Süremiz yine bir hafta gibi bir sürede bu etkinlik adasını bitirdik ve üç ejderhayıda aldık. Atlas ejderhası, Hades Ejderhası ve Poseidon ejderhası. Bu ejderhalar arasında en güçlüsü atlas ejderha ve zaten etkinliğin son bölümünde veriliyor.

Etkinliğimiz başlayalı bir hafta oldu ve sonunda olimpos adası etkinliğini an itibari ile bitirdik. Sizlerde yorum kısımlarında ve olimpos adası ile ilgili yazılarımızda yorum olarak belirtirseniz daha faydalı bir paylaşım olur. Bu yazımızda olimpos adası etkinliğinin dördüncü ve son bölümü sonunda aldığımız atlas ejderha ile ilgili detaylara okuyabilir ve aynı zamanda video olarakta görebilirsiniz.

Atlas dragon-Ejderha

Olimpos Adasının ilk üç bölüm etkinliği sonunda verilen Ejderhaları ve habitatı aldığımızı önceki yazılarımzda bulabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Olimpos Adası etkinliğinin üçüncü bölümü sonucunda alacağımız Hades Ejderhasının alınmasını okuyabilir ve detayları öğretnebilirsiniz. Aynı zamanda video olarakta hadesn ejderhasının alınmasını izleyebilirsiniz. İyi seyirler ve iyi oyunlar…

Olimpos Adası ile ilgili özet ve yardımci linkler : 

Olimpos Adasi Etkinliği birinci bölüm hediyesi Olimpos habitatı hediyesi ile ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Olimpos Adasi Etkinliği ikinci bölüm hediyesi Poseidon Ejderhası hediyesi ile ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Olimpos Adasi Etkinliği üçüncü bölüm hediyesi Hades Ejderhası hediyesi ile ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Atlas Ejderhası(Atlas Dragon ) alınmasını video olarak izleyebilirsiniz…

Yazar Hakkında
@admin
4 Yorum
 • enes
  26 Temmuz 2013 at 09:07

  arkadaşlar ben olimpus adasının 1.bölümünü bitirdim hediye olarak ada geldi kullana tıklıyorum bu tür binaların limitine ulaştınız diyo. lütfen!! yardım edin.
  :sweat:

 • Tuna Mete
  15 Temmuz 2013 at 16:29

  Ramazan etkinliği yok. Evet.Benim tahminim sadece bizim dinimizde Ramazan Bayramı var bu yüzden.

  • samxal
   16 Temmuz 2013 at 10:21

   dogru soyluyon kardesim ama bu bize haksizlik karagoz hacivat ejderhalari davulcu ejderha olabilirdi belki

Cevap Yaz