Nirobi Ejderha Nasıl Yapılır

Nirobi Dragon yani Nirobi ejderha hakkındaki yazımızla oyuna rüzgar ejderhasının yerine eklenen iki efsane ejderhadan bir tanesidir. Dragoncity oyununda yapılan büyük çaplı güncelleme ile efsane ejderhalarla ilgili bazı bölümlerde değişiklik oldu. Yapılan değişikliklerin başından efsane habitatının şeklinin değişmesi yer alıyor. Daha önce kullanılan efsane habitatı daha fazla yer kaplıyordu ve bu değişiklik bizlere biraz daha yer kazanmaz fırsatı verebilir. Oyunun ilerleyen seviyelerinde ejderhalarınızı ve binaların konacağı kısımlar azalıyor ve birşekilde birşeyler yapmak istiyorusunuz.

Efsane ejderhalarla değişen bir diğer kısımda efsane habitatının fiyatı ve kapasitesi. Daha önceden efsane habitatının fiyatı 150k altındı yeni güncelleme ile 40M altın oldu. Efsane habitati daha önceden 750k altın kapasitesine sahipken güncelleme ile 300k altın kapasitesine düşürülmüştü ve yeni gelen güncelleme ile 350k altın kapasitesine yükseltildi.

Nirobi Efsane Ejderhamızın farklı seviyelerde/level nasıl gözüktügünü gösteren kartımız :

nirobi-ejderha nasıl çıkar

Bir önceki yazımızda oyuna yeni eklenen efsane ejderha olan droconos ejderhanın çiftleştirmesi ve genel olarak efsane ejderhalar ile ilgili bilgileri buradaki yazımızdan bulabilirsiniz.

Rüzgar ejderha yapılan son güncelleme ile oyundan çıkartıldı. Yani daha önceden rüzgar ejderhasını çıkartmış arkadaşların rüzgar ejderhaları kalacak fakat bundan sonra çiftleştirme yolu veya satın alma yolu ile rüzgar ejderhasına sahip olunamayacak.

Efsane ejderhaların simgesinde de küçük bir değişiklik oldu ve efsane ejderhaların simgesi sonsuz işareti şeklinde oldu. Oyundaki savaşlardan da farkedilecek şekilde efsane ejderhalaırın saldırı güçleri artırılmış durumda. Bundan sonra oyundaki en güçlü ejderhalar efsane ejderhalar.

Nirobi ejderhasının çiftleştirmesi nasıl olur ve Nirobi ejderhasını nasıl çıkar bununla ilgili örnek bir çiftleştirme sizlere vereceğiz.

Nirobi Ejderhasının kuluçka süresi : Efsane ejderhaların kuluçka süreleri yeni güncelleme ile 2 günden 2 gün 6 saat’e çıkartıldı.

nirobi ejderha-çiftleştirme

 • Nirobi Ejderhalarınız Epik ejderhaları (armadillo, sakız, soğuk alev ,kaka ejderhası vs.) kendi arasında çiftleştirerek çıkartabilirsiniz.
 • Efsane ejderhaları (kristal, efsanevi, ayna) kendi arasında çiftleştirerek çıkartabilirsiniz.
 • Saf Ejderhalarınızı efsane ejderhalarla çiftleştirerek de çıkartabilirsiniz.

53 Yorum

 1. sahra diyor ki:

  rüzgar ejderhası güncellemeyle kaldırılmadı daha dün çıkardım Grin

 2. ege diyor ki:

  ben saf toprak +saf alev yaptım nirobi çıktı

 3. Mehmet Mustafa diyor ki:

  Saf buz ve saf elektriktiriği çiftleştirin bende sizin gibiydim ama artık değilim
  birkaç kez deneyin

  • Rahim diyor ki:

   Bnde droconos ejderhası var bosluk ejderhası var prometyum ejderhası var yırtıcı ve meteor ejderhaların var ciçiftleştirme tapınağın son seviye su an bn çiftleştirme dağında saf ile saf atesi ciftlestriom zaten bna saf ile saf atesden cktı droconos ejderhası çiftleştirme tapınağında ise saf ile safbuz ciftlesio levelim 39 çiftleştirme ile ililgili bna bisiler sorabilirsiniz facebook rahim kardaş isteyen arkadas eklesin Cute

 4. alper diyor ki:

  arkadaşlar bi saf elektirik bide saf doğyla olur mu7

Yorum yaz

Smiley Eklemek için tıkla

LOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy