3

Mısır Adası Etkinliğinde Ne durumdasınız

Yazar @admin07 Mayıs 2013

Bildiğiniz gibi dragon city oyunundaki son güncel etkinlik oyunu mısır adası. Bu etkinlik sonucundan bir tane mısır habitatına ve 3 adet ejderhaya sahip olabiliyorsunuz. Fakat etkinlik bundan öncekiler gibi kolay değil. Etkiliğin ilk bölümü kolay ama bundan sonrası için aynı şeyi söyleyemem. Eğer oyuna yeni başlayan arkadaşlar varsa bu düşünceme katılacaklardır.

dragon city mısır adası-1

İlk bölümden sonra çok sayıda food/yemek isteniyor. Bunun içinse çok fazla altınınız olması gerek ve bunları çiftliklerden yetiştirmelisiniz. Dolayısı ile oyuna yeni başlayan hatta ilerleryen arkadaşlarım için bu bence büyük bir sorun. Ben şuan 37. leveldeyim ama gerçekten o kadar yemek biriktirmekte sıkıntı yaşıyorum. Sebebi ise Efsane ejderhalarımın sayısının şuan için sadece 5 tane olması. Hepsinden birer tane var ama altın için yetmiyor.

Şuan mısır adası etkiliğinde benim son durum : Hala bölüm 2 …

dragon city mısır adası

Benim mısır adası etkinliği ile ilgili görüşlerim bu şekilde. Sizler mısır adası etkinliği hakkında neler düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz.

etkinlik görüşleri

Not : Güncelleme | 17.05.2013 tarihi itibari ile mısır adasını bırakmış bulunuyorum. Mısır Habitatını ve Mumya ejhderasını aldık. Diğer bölümde çok fazla yemek istediği için mısır adası etkinliğinin bizim adımıza sonu..

mısır adası bölüm 3

Yazar Hakkında
@admin
3 Yorum
 • Murad
  12 Mayıs 2013 at 11:09

  Ben de habibatı aldım ama 2 bölümü yapmadım :) habibata da paladin ejderi koydum :)

  • @admin
   12 Mayıs 2013 at 11:10

   mumya ejderhasını alabilirsin aslında biraz yemek üret geri kalanını da gems ile tamamla

 • Kenan
  07 Mayıs 2013 at 22:13

  ben misir hatbitatini aldim amma 2bolumdeyim ejderha icin 260.000 yemek istiyo

Cevap Yaz