0

Loki Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Yazar @admin10 Ağustos 2013

Viking adasının ejderhaları hakkındaki ikinci yazımızla tekrardan sizlere merhaba.Yeni ejderhalar ve etkinlik adaları ile oyunumuz çok daha güzel oldu. Son gelen etkinlik adasi viking adasının tüm detaylarını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Dün adanın geldiği andan itibaren yazılarımızı hızlı bir şekilde sizlere sunduk.

Yeni etkinlik adasının dört bölümden oluştuğunu belirttik ve bu bölümlerin ilkinde viking habitatı diğer bölümlerde üç tane ejderha alıyoruz. Bu yazımızda bu ejderhalardan Loki ejderhası hakkında detayları ve loki ejderhasının seviyesini yükseltmeyi paylaşıyoruz.

Loki  Ejderhası/Loki  Dragon detaylari : 

Loki  Ejderhası üç elementli bir ejderha olarak oyuna eklendi. Loki  ejderhasının elementleri : Savaş elementi, karanlık elementi ve Alev elementi. Alev elementi bu etkinliğe özel olarak farklı bir şekilde tasarlanmış fakat temelde alev elementinden geliyor.Loki  ejderhamızı hemen viking habitatına yerleştirdik. Thor Ejderhamızı level-15 seviyesine kadar yükselttik. Seviye 15’de Loki  ejderhamız dakika da 131 altın veriyor.

loki ejderha elementleri

Viking Habitatının altın kapasitesi 60k ve bu habitata 3 tane ejderha koyabiliriz. Aynı zamanda alev elementi ejderhalarını da bu habitata yerleştirebilirsiniz. Saldırı olarakta thor ejderhasının saldırılari ;

  • Uçan tekme
  • Giant Crack
  • Nükleer darbe
  • Sülük

Thor Ejderha Yumurtası ve Gelişimi Video : 

Yazar Hakkında
@admin
Yorum

Cevap Yaz