11

Kerberos Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Yazar @admin04 Haziran 2013

Kerberos Ejderhamızı sonunda aldık. Yazılarımızın arasından alınışını ve zindan adasında bu bölüme gelene kadar olan her türlü ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz. Kerberos Ejderhanın elemenleri 3 adet. Bu  ejderhamız 3 elementten oluşuyor ve 3 başlı bir ejderha.

kerberos ejderha elementleri-saldırıları

Kerberos Ejderhanın Karanlık Elementinin bir farklı versiyonu(Karanlık-Alev) karışık, Alev Alementi ve Terra Elementlerinden oluşuyor. İlk defa 3 Elementli bir ejderhaya sahip olduk umarım güzel saldırıları ve gücü vardır. Kerberos Ejderhanın gücü ve saldırıları ile alakalı yazımızı ileride paylaşacağız.

kerberos ejderha zinda habitatında

Kerberos Ejderhamız şuanda seviye/level 19 da. Bu seviyedeki Kerberos Ejderhası 104 altın veriyor. Bizim için altına pek gerek yok aslında efsane ejderhalar bu işi çok iyi yapıyor. Gücünü savaşlarda deneyeceğiz ve sizlerele ilerleyen yazılarımızda paylaşacağız.

Bu videomuzda aynı zamanda efsanevi ejderhalarının yumurtasından, kuluçkadan çıkartılmasını ve seviye gelişimlerinede bakabilirsiniz. Efsanevi ejderhalarımızı 15 level seviyesine yükseltiyoruz. Kalan yemek ilede Kerberos Ejderhayı Seviye/level 19 düzeyine çıkartıyoruz.

kerberos ejderha kulucka

Kerberos Ejderha Yumurtası ve Gelişimi Video : 

Yazar Hakkında
@admin
11 Yorum

Cevap Yaz