2

İblis Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Yazar @admin11 Haziran 2013

İblis-şeytan Ejderhamızı sonunda aldık. Yazılarımızın arasından alınışını ve zindan adasında bu bölüme gelene kadar olan her türlü ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz. İblis Ejderhanın elemenleri 3 adet. Bu  ejderhamız 3 elementten oluşuyor.

iblis ejderha saldırları

İblis Ejderhanın Karanlık Elementinin bir farklı versiyonu(Karanlık-Alev) karışık, Alev Alementi ve Metal Elementlerinden oluşuyor. İlk defa 3 Elementli bir ejderhaya sahip olduk umarım güzel saldırıları ve gücü vardır. İblis Ejderhanın gücü ve saldırıları ile alakalı yazımızı ileride paylaşacağız.

iblis ejderha zindan adasında

İblis Ejderhamız şuanda seviye/level 15 da. Bu seviyedeki Kerberos Ejderhası 339 altın veriyor. Bizim için altına pek gerek yok aslında efsane ejderhalar bu işi çok iyi yapıyor. Gücünü savaşlarda deneyeceğiz ve sizlerele ilerleyen yazılarımızda paylaşacağız.

Bu videomuzda aynı zamanda efsanevi ejderhalarının yumurtasından, kuluçkadan çıkartılmasını ve seviye gelişimlerinede bakabilirsiniz. Efsanevi ejderhalarımızı 15 level seviyesine yükseltiyoruz. Kalan yemek ilede İblis Ejderhayı Seviye/level 15 düzeyine çıkartıyoruz.

İblis Ejderha Yumurtası ve Gelişimi Video :

Yazar Hakkında
@admin
2 Yorum
 • erhan
  07 Mayıs 2014 at 03:12

  iblis ejderha çiftleştirme sonucu olmaz mı?

 • erhn
  19 Haziran 2013 at 23:02

  admin ben telden oynuyom bağzı özellikler telde yok zindan alanı olmadığı için iblis ejderha karanlık habidatına gidebiliyo
  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cevap Yaz