aranan etiket ‘Volkan Ejderhası’
En Son
 
OKU
21 Nisan 2013

Dragon City Ejderha Çiftleştirme Rehberi | Bölüm-5

Bu rehberde dragon city oyunundaki ejderhaları çıkartmanız için hangi çiftleştirmeleri yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Bir Ejderhanın çıkması için tek bir kombinasyon yoktur. Bir çok yolla aynı ejderhaya sahip olabilirsiniz. Bu rehberde vereceğimiz kombinasyonlar en yüksek olasılığa sahip olanlar olacak genel itibariyle.

Kesin garanti olarak belirtilen ejderha çıkacak diye de birşey yoktur. Farklı ejderhalarda çıkabilir . Bu yüzden büyük olasılıkla belirtilen ejderha çıkacaktır .. Beşinci bölümümüzde yer alan ejderha çiftleştirmeleri şu şekilde :

Birinci bölümümüzde yer alan ejderha çiftleştirmelerine buradan bakabilirsiniz.

İkinci bölümümüzde yer alan [...]

26863
 
OKU
18 Nisan 2013

Alev Ejderhaların Listesi ve Resimleri

Dragon City Alev  Ejderharlarını tanıyalım ve resimlerine bakalım hangilerinin tasarımı güzel olmuş. Alev  ejderhaları oyunun ikinci derece ejderhasından türeyen çeşitli kombinasyonlar. Alev  ejderhasının simgesi ve üyeleri şu şekilde sıralanabilir:

Alev  Ejderhalarının temel simgesi: 

Tipi Ejderha : 

Soğuk Alev Ejderhası : 

Karanlık Alev Ejderhası : 

Alev Ejderhası : 

Alev Kuşu Ejderhası : 

Alevli Kaya Ejderhası : 

Lazer [...]

1235
 
OKU
14 Nisan 2013

Dragon City Toprak Ejderhaları-2 ve Resimleri

Önceki yazılarımızda Toprak Ejderhaların birinci kısmı ile alakalı ejderhaları ve yazımızı paylaştık. Dilerseniz Toprak Ejderhalarının birinci Listesine bu yazımızdan göz atabilirsiniz. Gelelim Toprak ejderhalarının ikinci kısmına :

Toprak Ejderhalarının temel simgesi: 

Kar Tanesi Ejderhası: Yıldız Ejderhası :  Tropikal Ejderhası :  Volkan Ejderhası :  Şelale Ejderhası :  Zehirli Ejderhası :  Alevli Kaya Ejderhası : 

66
.
.