aranan etiket ‘vainglory türkiye’
En Son
 
OKU
28 Kasım 2016

Vainglory Update 2.0 Güncellemesi Sızıntıları

Vainglory Update 2.0 Preview Güncellemesi ve Önizleme detayları

Vainglory 2.0 güncelleme (update) sızıntıları ve dedikodular…

Vainglory 2.0 Güncellemesi ve Gizemli Sandık Detayları ve Diğer Güncelleme 2.0 Vainglory Detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

::Vainglory hakkında ilk yazımız ve vainglory türkiye oyuncuları için oluşturduğumuz rehber yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Vainglory ile ilgili ilk yazımızı yaklaşık olarak 12 Kasım 2014 tarihinde yazmıştık ve bu yazıyı yazdığımız zaman Türkiye’de neredeyse vainglory oyununu duyan ve oynayan çok az hatta yok denebilirdi. Apple WWDC’de ilk olarak karşımıza çıkan Dokunmatik moba oyunu vainglory [...]

143
 
OKU
05 Ocak 2016

Vainglory Haftalık Ücretsiz Kahraman Listesi (5 Ocak)

Vainglory Haftalık Ücretsiz Kahraman Listesi (5 Ocak 2016) bildiğiniz gibi Türkiye saati ile her salı akşamı açıklanıyor. 2016 yılının ilk ücretsiz kahraman döngüsünde hangi kahramanlar yer alıyor bakalım.

Ücretsiz kahraman döngüsü denen olay  haftalık olarak vainglory oyunundaki bazı kahramanların satın alınmadan oyunarda kullanılabilmesidir. Ücretsiz kahraman sayısı 6 hero ile sınırlıdır. Bu 6 kahramanı ücretsiz olarak satın almadan (Glory – ICE ile) deneyebilirsiniz.

Ücretsiz kahraman döngüsündeki değişiklikler her hafta salı günü belirlenir. Bu kahramanları kullanırken daha iyi öğrenme fırsatı bulamadığınız kahramanları seçerek etkili biçimde [...]

27
 
OKU
30 Aralık 2015

Vainglory 8 Kart Çılgınlığı ( 1 Ocak )

Vainglory oyununda kahramanlar için kart kazanma fırsatı devam ediyor. Bu yılın bitmesine özel 2 kez düzenlenecek olan 8 Kart etkinliği ile ilgili detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda  Vainglory türkiye ekibi olarak sizlere kış sezonu takviminde hangi etkinliklerin olacağından bahsetmiştik. Vainglory çılgın 8 kart etkinliğinin detayları ve tarihleri şu şekilde.

Vainglory her oyunun sonunda bir kart kazanma şansınız var. Fakat bazen bu kartların efsanevi ve destansı kart olma olasılığı daha düşük. Bu yüzden bu tarz etkinlikleri takip ederek sevdiğiniz kahraman özel kahraman görünümünü daha kolay bir şekilde açabilirsiniz. Sekiz kart [...]

20
 
OKU
03 Aralık 2015

Yeni Kahraman Kestrel’in Hikayesi Bölüm-1-

Vainglory Yeni Kahraman Kestrel’in Hikayesi Part1 superevil megacorp tarafından sunulmuş durumda.

Bizlerde Vainglory Türkiye oyuncuları için kaynak olarak hazırladığımız bu sitede hikayeyi sizlerle paylaşiyoruz. Kestrel’in sınavı hikayesi birinci bölümü okumak isteyen arkadaşlar . Yeni khraman stormguard etiketi ile gelecek fakat diğer kahramanlarda olduğu gibi support artı olarak yol ve ya jungle olarakta denemeler yapilabilir. Kahramanın oyuna eklenmesi diğer güncellemede olacaktır. Vainglory 1.12 sürümünde yeni hero kestrel oyuna eklenir.

KESTREL’İN SINAVI Büyü kokularının yıkık binalarda salına salına dolandığı koca Eski Mahalle’yi [...]

86
.
.