aranan etiket ‘vainglory oyna’
En Son
 
OKU
30 Kasım 2016

Vainglory Update 2.0 Güncellemesi : Lonca Yenilikleri

Vainglory Update 2.0 Güncellemesi Sızıntıları 2: Guild/Lonca iyileştirmeleri bu güncelleme ile geliyor.

Lonca sistemi yayınlandığından beri beri, siz oyuncularımızdan daha iyi yönetim araçları, daha iyi keşfedilebilirlik ve daha iyi oyun deneyimi için bir çok öneriyi dinliyoruz. Nihayet birçok lonca iyileştirmeleri sonunda  Vainglory Güncellemesi 2.0 il sizlerin deneyimine sunulmuş olacak.

Birçok yönden, vainglory’nin kalbi olarak loncaları söyleyebiliriz – Eğer birey olarak birbirinize bir şeyler katmak ve öğrenmek istiyorsanız sadık ve tutkulu oyun arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak.  Bu değişiklikler vainglory için loncaların sayısız katkıları [...]

128
 
OKU
28 Kasım 2016

Vainglory Update 2.0 Güncellemesi Sızıntıları

Vainglory Update 2.0 Preview Güncellemesi ve Önizleme detayları

Vainglory 2.0 güncelleme (update) sızıntıları ve dedikodular…

Vainglory 2.0 Güncellemesi ve Gizemli Sandık Detayları ve Diğer Güncelleme 2.0 Vainglory Detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

::Vainglory hakkında ilk yazımız ve vainglory türkiye oyuncuları için oluşturduğumuz rehber yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Vainglory ile ilgili ilk yazımızı yaklaşık olarak 12 Kasım 2014 tarihinde yazmıştık ve bu yazıyı yazdığımız zaman Türkiye’de neredeyse vainglory oyununu duyan ve oynayan çok az hatta yok denebilirdi. Apple WWDC’de ilk olarak karşımıza çıkan Dokunmatik moba oyunu vainglory [...]

143
 
OKU
08 Ocak 2016

Vainglory 1.13 Güncelleme update Sızıntıları

Vainglory 1.13 güncellemesine sayılı günler kaldı. 1.13 Güncellemesi ile ilgili gelen sızıntıları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sızıntı 1 : Skaarf kademe 3 kostümü 

Skaarf kahramanın kademe 3 kostümünü bu güncelleme ile satın alabilir yada kartlar yardımı ile açabilirsiniz. Bu kostum tamamen yeniden düzenlemiş özelliklere sahip ve skaarf ateş yerine buz püskürüyor ve ateş topu buz topuna dönüşüyor. Skaarfın yere attığı yapışkan sıvı artık düşman kahramanlarını dondurma özelliğine sahip ve tüm özellikleri ile baştan düzenlenmiş skaarfı 3.derece kostümü ile oynayabileceğiz.

Sızıntı 2 :Tarih öncesi Glaive Kademe 3 Kostüm

Vainglory 1.13 update ile gelen 3. [...]

25
 
OKU
05 Ocak 2016

Vainglory Haftalık Ücretsiz Kahraman Listesi (5 Ocak)

Vainglory Haftalık Ücretsiz Kahraman Listesi (5 Ocak 2016) bildiğiniz gibi Türkiye saati ile her salı akşamı açıklanıyor. 2016 yılının ilk ücretsiz kahraman döngüsünde hangi kahramanlar yer alıyor bakalım.

Ücretsiz kahraman döngüsü denen olay  haftalık olarak vainglory oyunundaki bazı kahramanların satın alınmadan oyunarda kullanılabilmesidir. Ücretsiz kahraman sayısı 6 hero ile sınırlıdır. Bu 6 kahramanı ücretsiz olarak satın almadan (Glory – ICE ile) deneyebilirsiniz.

Ücretsiz kahraman döngüsündeki değişiklikler her hafta salı günü belirlenir. Bu kahramanları kullanırken daha iyi öğrenme fırsatı bulamadığınız kahramanları seçerek etkili biçimde [...]

27
.
.