aranan etiket ‘vainglory 1.13’
En Son
 
OKU
12 Ocak 2016

Vainglory 1.13 Update(Güncellemesi) detayları(tamamı)

Kış sezonu geldi ve vainglory için yeni güncellem sürümü 1.13 de olacak değişikliklerin tüm listesi ve detaylar yayınlandı.

Kış Sezonu Vainglory değişiklikleri Tamamı : 1.13 Update/Güncellemesi Ayrıntılari

Vainglory Kış Haritası Görünümü : 

Kış, Halcyon Fold’a da uğradı ve haritanın tamamını kar ve buz içinde bıraktı. Tanıdık bir mekanı yeni bir düzenlemeyle yeniden keşfet ve bu yeni harita görünümündeki üstün detayların tadını çıkar. Bu muhteşem haritanın her bir karesini yakından inceleyebilmek için Ayarlardan yakınlaştırmak için genişlet özelliğini kullanmayı unutma

Yardakçi Madeni Düzenlemesi : 

“Hepimizin bildiği gibi, haritadaki [...]

54
 
OKU
08 Ocak 2016

Vainglory 1.13 Güncelleme update Sızıntıları

Vainglory 1.13 güncellemesine sayılı günler kaldı. 1.13 Güncellemesi ile ilgili gelen sızıntıları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sızıntı 1 : Skaarf kademe 3 kostümü 

Skaarf kahramanın kademe 3 kostümünü bu güncelleme ile satın alabilir yada kartlar yardımı ile açabilirsiniz. Bu kostum tamamen yeniden düzenlemiş özelliklere sahip ve skaarf ateş yerine buz püskürüyor ve ateş topu buz topuna dönüşüyor. Skaarfın yere attığı yapışkan sıvı artık düşman kahramanlarını dondurma özelliğine sahip ve tüm özellikleri ile baştan düzenlenmiş skaarfı 3.derece kostümü ile oynayabileceğiz.

Sızıntı 2 :Tarih öncesi Glaive Kademe 3 Kostüm

Vainglory 1.13 update ile gelen 3. [...]

26
 
OKU
08 Ocak 2016

Tarih Öncesi Glaive Kademe 3 Kostümü ve Hikayesi

Kademe 3 Glaive’nin Baltası : Kuzeyin Kalbi Hikayesi ve ayrıntılar.

Tarih Öncesi Glaive Kademe 3 Kostümü ve Hikayesi ( ön Gösterim) sızıntıları kesinleşti. Pre historic Glaive tier 3 yani glaive’nin 3. kademe kostümü vainglory winter season( kış sezonuna) uygun olarak geliyor.

Buz baltası olarak gelen glaive’nin 3. kademe kostümünü vainglory 1.13 update ile oynayabileceğiz.

Chainsaw Kostüm Görüşleri: Tarih Öncesi Glaive’in Kademe III kostümü böyle bir yol aldı çünkü Glaive’in en güçlü ve en mantıklı ifadesini görmek istedim: bir mağara kedisi avcı. Kademe III tamamen onun buz baltasıyla ilgili. Bu buz kırılgan değil. Tehdit [...]

41
.
.