aranan etiket ‘Vainglory’
En Son
 
OKU
12 Ocak 2016

Vainglory Reim Kahraman İncelemesi

Reim Kahraman İncelemesi

Dokunmatik Moba oyunlarının lideri Vainglory oyunundaki kahramanlarin incelemelerini #VaingloryKahraman hastagı ile inceliyoruz.

Bu yazımız #VaingloryKahraman #Reiminceleme hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Reim Kahraman Eki ve Yetenekleri İncelemesi . 

Vainglory oyununa yeni eklenecek olan Reim kahramanın özellikleri ve kahraman eki hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Reim Güncellemesi bugün itibari ile olabilir.

Reim Kahraman İnceleme(Hero Spotlight) : 

Kahraman Eki-Avantaji(Heroic Perk) : Buz Koruması

Reim’in temel saldırıları 2  saniye boyunca 20-54 (+%125 kristal gücü) bonus [...]

89
 
OKU
12 Ocak 2016

Vainglory 1.13 Update(Güncellemesi) detayları(tamamı)

Kış sezonu geldi ve vainglory için yeni güncellem sürümü 1.13 de olacak değişikliklerin tüm listesi ve detaylar yayınlandı.

Kış Sezonu Vainglory değişiklikleri Tamamı : 1.13 Update/Güncellemesi Ayrıntılari

Vainglory Kış Haritası Görünümü : 

Kış, Halcyon Fold’a da uğradı ve haritanın tamamını kar ve buz içinde bıraktı. Tanıdık bir mekanı yeni bir düzenlemeyle yeniden keşfet ve bu yeni harita görünümündeki üstün detayların tadını çıkar. Bu muhteşem haritanın her bir karesini yakından inceleyebilmek için Ayarlardan yakınlaştırmak için genişlet özelliğini kullanmayı unutma

Yardakçi Madeni Düzenlemesi : 

“Hepimizin bildiği gibi, haritadaki [...]

54
 
OKU
08 Ocak 2016

Vainglory 1.13 update Yeni Kahraman : Reim Hikaye(lore)

Vainglory 1.13 güncellemesine çok az zaman kaldı ve sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgilere göre yeni kahramanın isminin reim olacağı kesinleşti ve reim herosunun hikayesi yayınlandı.

Reim Kahraman Hikayesi : Bölüm 1 Her şey Gitti

Grangor halkı yüksek buzlu bir yerden, alevlerin Trostan’ın dönen kule başlarını yutmasını izledi. Gythia kristal ticaretinin kalbi olan şehir cehennem ağzına dönüşürken duman yüzlerinin etrafında parıldadı ve ciğerlerini tıkadı. Yarığın içine ölüler güvenli yolculuk etsin diye Gythia altını attılar. Paraları bir günde, yüz mil içerisindeki her yerde işe yaramaz hale gelmişti.

Bilge olanlar kar tozu kümesinin [...]

35
 
OKU
05 Ocak 2016

Vainglory Haftalık Ücretsiz Kahraman Listesi (5 Ocak)

Vainglory Haftalık Ücretsiz Kahraman Listesi (5 Ocak 2016) bildiğiniz gibi Türkiye saati ile her salı akşamı açıklanıyor. 2016 yılının ilk ücretsiz kahraman döngüsünde hangi kahramanlar yer alıyor bakalım.

Ücretsiz kahraman döngüsü denen olay  haftalık olarak vainglory oyunundaki bazı kahramanların satın alınmadan oyunarda kullanılabilmesidir. Ücretsiz kahraman sayısı 6 hero ile sınırlıdır. Bu 6 kahramanı ücretsiz olarak satın almadan (Glory – ICE ile) deneyebilirsiniz.

Ücretsiz kahraman döngüsündeki değişiklikler her hafta salı günü belirlenir. Bu kahramanları kullanırken daha iyi öğrenme fırsatı bulamadığınız kahramanları seçerek etkili biçimde [...]

27
.
.