aranan etiket ‘taka’
En Son
 
OKU
02 Aralık 2015

Vainglory Ücretsiz Kahraman Döngüsü

Vainglory Ücretsiz Kahraman Döngüsü – (1 Aralık )- 

Ücretsiz kahraman döngüsü denen olay  haftalık olarak vainglory oyunundaki bazı kahramanların satın alınmadan oyunarda kullanılabilmesidir. Ücretsiz kahraman sayısı 6 hero ile sınırlıdır. Bu 6 kahramanı ücretsiz olarak satın almadan (Glory – ICE ile) deneyebilirsiniz.

Ücretsiz kahraman döngüsündeki değişiklikler her hafta salı günü belirlenir. Bu kahramanları kullanırken daha iyi öğrenme fırsatı bulamadığınız kahramanları seçerek etkili biçimde kullanmanız için alıştırma (basit- casual) maç atabilirsiniz.

Bu haftaki ücretsiz kahraman döngüsündeki herolar : Suikastçı(assassin) Taka , Skye , [...]

43
 
OKU
25 Ocak 2015

VainGlory Türkiye Kahraman/Hero Detaylari

VainGlory Türkiye Nedir ?

VainGlory Türkiye takımından kaç kişi bu oyunda bilmiyorum ama hep bir arada parti yapmak adına bir başlık olması için bu yazının altına yorum olarak oyundaki nicklerinizi belirtirseniz herkes birbirini daha rahat bulabilir. Oyundaki nickim belli ve eklemek isteyen arkadaşları beklerim.

Neden VainGlory ?

MoBa tarzı oyunlar içinde şimdilik yeni çıkmasına rağmen en popüler tablet ya da mobil platformda oynanabilir bir oyun.

iPAd mi iphone mu ?

VainGlory oyunu iphone 5S üzerinde oynamış birisi olarak gerçekten çok kolay fakat küçük ekran bir yere kadar. Şuan da ipad air 2 üzerinde VainGlory oynamak inanılma derecede [...]

332
 
OKU
09 Ocak 2015

VainGlory 1.1.6 Güncelleme Detaylari

Harika oyunumuz Vainglory moba oyunu güncellendi. Türkiyedeki oyuncular için kaynak olmasi ve yol göstermesi için yazılarimiza ve oyunla ilgili güncel bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz.

En Yakin zamanda vainglory oyununa yeni kahramanlar eklenecek. Bu güncellemede kahramanlari bekliyorduk fakat oyun yapımcılari tarafindan yapılan açıklamada yetişmediği belirtiliyor. Genelde Taka ile oynuyorum ve kullandiğim itemleri ilerleyenyazılarimizda bulabilirsiniz.

Kristal taka ve kritik vuruşlara sahip itemleri alırasaniz taka ile düşmaninizi çok rhat 3 yeteneği sırasi ile 3-2-1yeteneklerini kullanarak öldürebilirsiniz.

Gelelim güncellemenin [...]

15
 
OKU
23 Kasım 2014

VainGlory Kahramanlarin İncelenmesi (detaylı özellikler)

VainGlory oyununda 10 tane karakter yer aldığını belirtmiştik ve önceki yazılarımızda aktarmıştık. Dilerseniz her karakterin hangi özelliklere sahip olduğuna detaylı bir şekilde bakalım. İlk önce en yeni karakterimiz olan TAKA’yı inceleyerek başlayalım.

TAKA 

Zorluk seviyesi : Yüksek

Taka savaşta zerafet ve denge ile zikzaklar çizen sinsi bir suikastçidir. Doğru zamanlama ve dövüş farkındalığı ile Taka bir düşmana gizlenerek ateş edebilir ve yanlızca başka bir leş için tekrar görünebilir. Taka’yı ormanda başlat ancak rakiplerini şaşırtmak için koridorda gezinmekten çekinme.

 

Kahraman Eklerinden bahsedelim. Kahramanın Özel saldırı [...]

420
.
.