aranan etiket ‘Soğuk Ateş ejderhası’
En Son
 
OKU
08 Mayıs 2013

Soğuk Ateş ejderhası Nasıl Çıkar

Soğuk Ateş ya da CoolFire Dragon.

Dragoncity oyununda temel önemli ejderhalardan birisi olan Soğuk Ateş ejderhanın nasıl yapıldığına ve hangi ejderhaları kombine edeceğimize bakalım. Soğuk Ateş ejderha dragoncity oyununun efsane ejderhaları çıkartmak için kullanılan ejderhalardan biridir. Oyun içersinden saf ve efsane ejderhalarla birlikte en çok kullandığım ve en sevdiğim ejderhalardan bir tanesidir.

Soğuk Ateş Ejderha çıkartmanız için yapmanız gereken çiftleştirmeler :

Soğuk Ateş Ejderha Saldırıları : Eğitim merkezini kullanarak çok güzel ve güçlü saldırılar öğretebileceğiniz bir ejderhadır. En çok ve sık kullandığım ejderha olmasından dolayıda eğitim [...]

23994
 
OKU
24 Mart 2013

Soğuk Alev/Soğuk ateş ejderhası nasıl yapılır

Dragoncity oyununda temel önemli ejderhalardan birisi olan Soğuk ateş ejderhanın nasıl yapıldığına ve hangi ejderhaları kombine edeceğimize bakalım. Soğuk ateş ejderhası dragoncity oyununun efsane ejderhaları çıkartmak için kullanılan ejderhalardan biridir. Özellikleri ve gücü ile dikkat çeken ejderhalardan birisidir.

Efsane ejderha elde etmek istiyorsanız diğer üst seviye ejderhalar ile Soğuk ateşejderhasını kombine etmeniz yani çiftleştirmeniz gerekiyor.

Soğuk ateş ejderhasını almak istiyorsanız aşağıdaki ejderhaları çiftleştirerek şansınızı deneyin.

ortacag+alp Lazer+karahindiba buz kupu+vampir alevli kaya+platinum

İlk denemenizde çıkmayabilir. Lütfen birkaç [...]

14867
 
OKU
24 Mart 2013

Dragon City Efsanevi Ejderha Yapmak

Facebook üzerinden oynanan dragoncity oyunu için ejderha kombineleri hakkındaki yazılarımızdan bir tanesi olan ve oyundaki önemli ejderhalardan sayılan efsanevi ejderhaların nasıl yapıldığından bahsedelim.

Efsanevi ejderha grubu olarak belirtilen ejderhalar bunlar ; Ayna|Efsanevi|Kristal|Rüzgar

Dragoncity oyununda Efsane ejderhaları yapmak için onlar kadar önemli olan ejderhaları kombine etmemiz gerekiyor. Bunlar ise şu şekilde;

Soğuk Ateş Kaka Armadilo Petrol Korsan Sakız Futbol

Hemen belirtmekte fayda var. Yukarıda belirtilen ejderhaları ilk çiftleştirdiğinizde çıkmayabilir. Tamamen şans işi ve bir kaç kez denemenizde fayda var.

5170
.
.