aranan etiket ‘saf ejderha’
En Son
 
OKU
19 Temmuz 2013

Saf Ejderhanın Şekli Değişti

Merhaba dragoncity oyuncuları . Bir süredir ortalıkta dolaşan ve beta olarak bazı kullancılara verilen güncelleme tüm dragoncity oyuncuları için geçerli oldu. Yeni gelen güncelleme ile saf ejderhalarımızın şekli değişti.  Örnek olarak ek boynuz olan saf ejderhamız artık farklı bir şekilde bizlerle.

Aşağıdaki resimde saf ejderhanın yeni halini görebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde daha birçok güzel güncelleme bizleri bekliyor. İlerleyen zamanlarda oyuna yeni habitat ve yeni element ejderhaları eklenecek. Bunları şuanda biliyoruz fakat tam güncelleme geldiğinde sizlere duyurmaya çalışacağız.

Yeni Saf Ejderhanın Görüntüsü [...]
1527
 
OKU
24 Mayıs 2013

Dragoncity Eğitim Merkezi Ejderha Yetenekleri Listesi | Tüm Ejderhalar

Dragon city oyununda her ejderha için level15 seviyesinden sonra ejderhalarınızın sahip olduğu saldırı yeteneklerine ek olarak güzel yetenekler için eğitebilirsiniz. Bunun için bir 500k değerinde eğitim merkezini almış olmanız gerekiyor ve eğiteceğiniz ejderhanın seviyesinin 15 ve üzeri olması gerekiyor.

Her ejderha için eğitim merkezini kullanmanız aslında iyi değil bana göre. Çünkü burası önemli, bir alan olduğu için size göre en güçlü ejderhaların level/seviyelerini yükseltip burada eğitebilirsiniz. Bazı ejderhaların yani elimde olan ejderhalarin eğitim merkezindeki hangi saldırı yeteneklerine sahip olduğunu paylaşacağımız resimlerde görebilirsiniz. Bizim en sık [...]

3018
 
OKU
02 Mayıs 2013

Saf Ejderha ve Saf Terra Ejderha

Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi oyun saf ejderhayı buldurmaya yönelik ilerler. SAf Ejderha için bir kaç tane yazımız olmuştu. Bazı arkadaşlardan gelen yoğun talep üzerine bir kez daha saf ejderha isteyenler için kuralı belirtelim.

SAF Ejderha istiyorsanız :

Kuluçka/Çiftleştirme kısmına ;

Birinci Yuva : Kristal Ejderha İkinci Yuva Ayna Ejderhası 

Daha önceden saf ejderham vardı. İki gün önce yine yukarıdaki ejderhaları denedim bugün yine saf ejderha geldi. Yukarıdaki resimden görebilirsiniz. Aynı şekilde saf ve terra ejderhalarınıda çiftleştirdim saf terra geldi . İlk denemenizde gelmeyebilir ama siz deneyin kesin [...]

3624
 
OKU
21 Nisan 2013

Dragon City Ejderha Çiftleştirme Rehberi | SAF Ejderhalar

Bu rehberde dragon city oyunundaki ejderhaları çıkartmanız için hangi çiftleştirmeleri yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Bir Ejderhanın çıkması için tek bir kombinasyon yoktur. Bir çok yolla aynı ejderhaya sahip olabilirsiniz. Bu rehberde vereceğimiz kombinasyonlar en yüksek olasılığa sahip olanlar olacak genel itibariyle.

Kesin garanti olarak belirtilen ejderha çıkacak diye de birşey yoktur. Farklı ejderhalarda çıkabilir . Bu yüzden büyük olasılıkla belirtilen ejderha çıkacaktır .. Altınca bölümümüzde yer alan ejderha çiftleştirmeleri şu şekilde :

Beş bölüm halinde anlattığımız dragon city oyunun genel anlamda tüm ejderha çiftleştirme kombinasyonlarını aşağıdaki [...]

18014
.
.