aranan etiket ‘kristal ejderha’
En Son
 
OKU
19 Haziran 2013

Efsane Ejderhalar Eğitim Merkezindeki Saldırı Yetenekleri

Merhaba dragoncity sevenler ve oynayanlar. Bu oyunda en önemli ejderhalar epik ejderhalar ve efsane ejderhalardır. Tabiki saf ve serisinden bahsetmek istemiyorum, o en son iş. Bu yüzden oyunda sahip olmanız gereken epik ejderhalar ve efsane ejderha grubudur.

Efsane Ejderhaları oyun içerisinde saf ejderhadan sonra en çok ihtiyacınız olan ve en sık kullanılan ejderhalardır. Efsane ejderha sayısı dörttür. Belki ileride efsane ejderha sayısı artabilir. Efsane Ejderhalar ;

Ayna Ejderha Kristal Ejderha Efsanevi Ejderha Rüzgar Ejderha

Güncelleme: dragoncity oyununa gelen güncelleme ile efsane ejderhalardan rüzgar ejderhası oyundan çıkartıldı. Ayrıca oyuna iki tane efsane [...]

1944
 
OKU
05 Mayıs 2013

Kristal Ejderha nasıl çıkar

Kristal Ejderha 4 Efsane ejderhalardan bir tanesi ve Eğitim merkezindeki yetenekleri ile de bence efsaneler arasında en etkili ejderha diyebiliriz. Efsane ejderhalar için epik ejderhalarınızı kendi aralarında çiftleştirmeniz durumun da kristal ejderhaya sahip olabilirisniz.

Kristal Ejderhanın Saldırıları ;

Efsane Büyü (En güçlüsü) Kuzey Işıkları Karate Kiremit Kırışı Deus Kılıcı Gökkuşağı saldırısı

Kristal ejderha nasıl çıkar ? Kristal ejderha için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz ?

Epik ejderhaları kendi aralarında çiftleştirmeniz de çıkacaktır.

Yukarıdaki sadece bir kombinasyon. Yine soğuk ateşte çıkabilir. Ama birkaç denemenizden [...]

12295
 
OKU
21 Nisan 2013

Dragon City Ejderha Çiftleştirme Rehberi | Bölüm-2

Bu rehberde dragon city oyunundaki ejderhaları çıkartmanız için hangi çiftleştirmeleri yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Bir Ejderhanın çıkması için tek bir kombinasyon yoktur. Bir çok yolla aynı ejderhaya sahip olabilirsiniz. Bu rehberde vereceğimiz kombinasyonlar en yüksek olasılığa sahip olanlar olacak genel itibariyle.

Kesin garanti olarak belirtilen ejderha çıkacak diye de birşey yoktur. Farklı ejderhalarda çıkabilir . Bu yüzden büyük olasılıkla belirtilen ejderha çıkacaktır .. İkinci bölümümüzde yer alan ejderha çiftleştirmeleri şu şekilde :

Birinci bölümümüzde yer alan ejderha çiftleştirmelerine buradan bakabilirsiniz.

[...]

22544
 
OKU
20 Nisan 2013

Dragon City Efsane Ejderhalar Yumurtaları Listesi

Oyundaki temel ejderha yumurta resimlerini ve epik ejderha resimlerini bir önceki yazılarımızda aktarmıştık. Dragon city oyununda temel ejderhalar ve onlardan türeyen ejderhaların yumurta resimleri yazımıza buradan bakabilirsiniz. Bu ejderhaların çiftleştirilmesi sonucu ortaya çıkan epik ejderhalarla ilgili yazımıza da buradan bakabilirsiniz. Dragon city Oyununun efsane ejderhalarının  yumurta resimleri şu şekilde :

Efsanevi

Kristal

Rüzgar

Ayna

Güncelleme : Oyuna yeni eklenen efsane ejderhalar olduğu için yumurtalar eklendi. Rüzgar [...]

7049
.
.