aranan etiket ‘hırsız ejderha’
En Son
 
OKU
26 Ekim 2014

Sınırli Süreli Kampanya : Hırsız Ejderha

Oyun içerisindeki kampanyalardan birisi olan süreli kampanyalarda bu kez hırsız ejderha indirimli olarak siz dragoncity kullanıcılarına sunuluyor. Dragon city oyununda bazı ejderhalari çiftleştirerek yapmak mümkün olmuyor ve bu ejderhaların bazılar kampanya ile bizlere sunuluyor. Aynı zamanda dilerseniz elmas ile de alınan özel ejderhalar bulunmakta.

Normal fiyat etiketi olarak 1000 Gems/elmas olan Hırsız Ejderha kampanya süresince 100 Elmas olarak sunuluyor.

Hırsız ejderhaya sahip olmak isteyenlerin indirimli olarak bu ejderhayı almaları için süre 24 saat olarak belirlenmiş. Şimdide alan dragoncity oyuncularını tebrik ederiz.

72
 
OKU
09 Ağustos 2013

Yeni Ejderha Eklendi : Hırsız-Thief Ejderha

Dragoncity oyuncuları yeni etkinlik adasının heyecanını yaşarken oyuna yeni bir ejderha eklendi. Bu ejderha gözden kaçabilir dikkat edin. İnşaat kısmından ejderhalar bölümüne gelin ve oradan karanlık yada terra elementi ejderhaları kısmının en sonuna bakın. Yeni gelen ejderhanın terra ve karanlık elementlerinden oluştuğunu göreceksiniz ve yeni gelen ejderhanın ismi Thief dragon yani Hırsız ejderha.

Thief dragon yani hırsız ejderha ile ilgili detaylar ilerleyen yazılarımzda gelecektir. Şimdilik terra ve karanlık elementlerinden oluşuyor ve fiyatı gemsle satın almak isteyenler için 1000 Gems değerinde.

Thief / Hırsız ejderhanın inşaat kısmındaki görüntüsü :

300
 
OKU
19 Haziran 2013

Özel Ejderhaların Listesi Bölüm 2 | Güncel Özel Ejderhalar

Dragoncity oyunu içerisinde önceden gems ile alınan şimdi ise belli bir kısmının normal çiftleştirme yolu ile yada etkinlikler sonucu ya da cadımızın bizlere şans oyunları ile sunması ile aldığımız özel ejderhalar var. Bu özel ejderhalar efsane ejderhalar ve saf ejderhalara oranla biraz daha güçsüzler. Bu yüzden çok fazla gems vermeye gerek olduğunu sanmıyorum. Etkinlikler ile yada çiftleştirme yolu ile almanız sizin yararınıza olacaktır.

Dragoncity oyunundaki özel ejderhaların büyük bir bölümünü daha önceki yazımızda belirtmiştik. Tabiki aradan belli bir süre geçti ve oyuna sürekli yeni ejderhalar eklendi. Bu yazımızda oyuna eklenen yeni özel ejderhaları [...]

2121
.
.