aranan etiket ‘dragoncity’
En Son
 
OKU
26 Ekim 2014

Sınırli Süreli Kampanya : Hırsız Ejderha

Oyun içerisindeki kampanyalardan birisi olan süreli kampanyalarda bu kez hırsız ejderha indirimli olarak siz dragoncity kullanıcılarına sunuluyor. Dragon city oyununda bazı ejderhalari çiftleştirerek yapmak mümkün olmuyor ve bu ejderhaların bazılar kampanya ile bizlere sunuluyor. Aynı zamanda dilerseniz elmas ile de alınan özel ejderhalar bulunmakta.

Normal fiyat etiketi olarak 1000 Gems/elmas olan Hırsız Ejderha kampanya süresince 100 Elmas olarak sunuluyor.

Hırsız ejderhaya sahip olmak isteyenlerin indirimli olarak bu ejderhayı almaları için süre 24 saat olarak belirlenmiş. Şimdide alan dragoncity oyuncularını tebrik ederiz.

72
 
OKU
22 Ekim 2014

Dragoncity Oyunu Yenilendi

Dragoncity oyunumuzun arayüzünde bir takım değişiklikler oldu. Önceki tasarımı göre çok dikkat çeken renkli yapısı ve daha sade bir arayüz anlayışı ile yine bizleri kendisine bağlayacak gibi duruyor.

Arayüzden bir görüntü size yeniliklerin hangi düzeyde olduğunu kısmen anlatabilir. Oyunun yenilenmesi ile oyunumuza yeni bir ada eklendi . Aynı zamanda belli aralıklarla gelen etkinliklerimizde devam ediyor. Son gelen etkinliğimiz Cadılar Bayramı etkinliği . Bu etkinlikle ilgili detayları ilerleyen yazılarımızda bulabilirisiniz.

 

59
 
OKU
16 Ekim 2014

Uzun bir Aradan Sonra Yazılarımıza Devam Ediyoruz

Merhaba dragoncity severler ve büyük dragoncity oyuncu kitlesi. Sizlere dragon city oyunu ile alakalı her zaman en güncel ve en hızlı bir şekilde kaynak oluşturmayı prensip edinen bir fun sitesi olarak haberlerimize kaldiğimiz yerden devam ediyoruz.

Dragoncity oyunun da temel yenilikleri ve güncel etkinlikler, adalar, ejderhalar vs. hakkında tüm detaylari hızlı bir şekilde web sayfaımızdan ulaşabilirsiniz. Geçmiş olan bu süre zarfından bazi problemler (pc bozulmasi vs.) yüzünden yazılarımızı web sayfamızda yayınlayamadık. Fakat bundan sonra yine eskisi gibi güncel dragon city haberleri ve bilgilerini alma, dragon city oynayan arkadaşlarınızla keyifli sohbetler geçirmek için [...]

34
 
OKU
31 Mart 2014

4 Elementli Ejderhalar Eklendi

Dragoncity oyunumzda ejderhalar şimdiye kadar 3 elementi kontrol edebiliyor ve sahip olduğu elementlere göre saldırı ve defans güçlerine sahip oluyordu. Oyuna yeni eklenen özellikle artık bundan sonra bazı ejderhalar 4 elementten oluşacak ve bu da savaşlarda bizi bir adım daha öne çıkartacak.

4 Elementli ejderhalarımızın satış fiyatı 4500 Gems olarak belirlenmiş. Fakat çiftleştirme yolu ile de bu ejderhaları alabiliriz.

4 elementli ejderhalarımız diğer ejderhalara göre çiftleştirme ile çıkma şansı düşük çünkü güçlü ejderhalar. Aynı zaman da bu ejderhaları gems ile de satın alabiliriz ama fiyatları yüksektir diğer ejderhalara göre.

Dragoncity de şimdilik 4 [...]

3146
.
.