aranan etiket ‘cadılar bayramı adasi’
En Son
 
OKU
22 Ekim 2014

Cadılar Bayramı Adasi Etkinliği Başladi(2014)

Geçen yıl dragoncity oynayan arkadaşlar bileceklerdir yine buna benzer bir cadılar bayramı etkinliği olmuştu ve benzer ödüller verilmişti. Fakat önceki etkinlikleden farklı olarak yapmamız gereken görevlerin farklılaştığını görmekteyiz.

Yeni etkinlik olarak Cadılar Bayramı ile ilgili detaylar ; 

Öncelikle etkinliği PC üzerinden ve iOS cihazlarınız ile oynayabilirsiniz.

Etkinlik Süresi :17 Gün

Etkinlik içerisinde yapmanız gereken bölümlerin kilitlerini açmak için adanızın farklı köşelerindeki şekerleri toplamak.

Uçan balkabaği şeklinde görülen bu baloncuklara tıklayarak şekerlerinizi hemen toplayabilirsiniz. Dilerseniz tutorial kısmınıdan da nasil [...]

36
 
OKU
18 Ekim 2013

Dragoncity Yeni mini oyun – Cadılar Bayramı Adasi

Dragoncity oyuncularının en çok sevdiği bölümlerin başında gelen etkinlik adaları ve mini oyun serileri hakkında bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Son gelen güncelleme ve oyuna eklenen yenilikle birlikte dragoncity için mini bir oyun eklenmiş durumda. Mini oyunun adi Halloween İsland Minigame yani Cadılar Bayramı Adasi mini oyunu. Bu adanın etkinlik süresi ise 15 Gün  olarak belirlenmiş ve şu an kalan süremiz 13 gün 18 saat. Halloween island-cadılar bayramı  mini oyunu 31 ekim günü sona erecektir.

Cadilar Bayramı Mini oyunu Süresi :  [ujicountdown id=”Sayac2″ expire=”2013/11/01 02:44″ hide = “true”]

50
.
.