aranan etiket ‘ayna ejderhası’
En Son
 
OKU
19 Haziran 2013

Efsane Ejderhalar Eğitim Merkezindeki Saldırı Yetenekleri

Merhaba dragoncity sevenler ve oynayanlar. Bu oyunda en önemli ejderhalar epik ejderhalar ve efsane ejderhalardır. Tabiki saf ve serisinden bahsetmek istemiyorum, o en son iş. Bu yüzden oyunda sahip olmanız gereken epik ejderhalar ve efsane ejderha grubudur.

Efsane Ejderhaları oyun içerisinde saf ejderhadan sonra en çok ihtiyacınız olan ve en sık kullanılan ejderhalardır. Efsane ejderha sayısı dörttür. Belki ileride efsane ejderha sayısı artabilir. Efsane Ejderhalar ;

Ayna Ejderha Kristal Ejderha Efsanevi Ejderha Rüzgar Ejderha

Güncelleme: dragoncity oyununa gelen güncelleme ile efsane ejderhalardan rüzgar ejderhası oyundan çıkartıldı. Ayrıca oyuna iki tane efsane [...]

1944
 
OKU
21 Nisan 2013

Dragon City Ejderha Çiftleştirme Rehberi | Bölüm-4

Bu rehberde dragon city oyunundaki ejderhaları çıkartmanız için hangi çiftleştirmeleri yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Bir Ejderhanın çıkması için tek bir kombinasyon yoktur. Bir çok yolla aynı ejderhaya sahip olabilirsiniz. Bu rehberde vereceğimiz kombinasyonlar en yüksek olasılığa sahip olanlar olacak genel itibariyle.

Kesin garanti olarak belirtilen ejderha çıkacak diye de birşey yoktur. Farklı ejderhalarda çıkabilir . Bu yüzden büyük olasılıkla belirtilen ejderha çıkacaktır .. Dördüncü bölümümüzde yer alan ejderha çiftleştirmeleri şu şekilde :

Birinci bölümümüzde yer alan ejderha çiftleştirmelerine buradan bakabilirsiniz.

İkinci bölümümüzde yer alan [...]

8248
 
OKU
25 Mart 2013

Rüzgar,ayna,efsane ve kristal ejderhaları nasıl çıkar

Epik ejderhaların çıkması için belirtilen ejderhaların kombinasyonlarını yapmanız gerekiyor.. Tamamen şans işi ama büyük ihtimal aşağıda belirtilen çiftleştirmeleri yaparsanız çıkacaktır.

Dragon city Ayna ejderhası nasıl çıkar ?

Dragon city kristal ejderhası nasıl çıkar ?

Dragon city efsanevi ejderhası nasıl çıkar ?

Dragon city rüzgar ejderhası nasıl çıkar ?

Yukarıdaki soruları bundan sonra sormanıza gerek kalmayacak. Belirtilen ejderhaları kendi aralarında birkaç kez kombine ederseniz eğer sizin de artık efsane ejderhalarınız çıkacaktır.

soğuk ateş + sakız = efsanevi , kristal , rüzgar soğuk ateş + futbol = ayna , kristal , rüzgar , [...]
37672
.
.