6

Ejderha Ligi Savaşları | Vol 10 – Özel Ejderhalar

Yazar @admin11 Haziran 2013

Dragon City Ejderha Ligi Savaşlarından Videoları serimize devam ediyoruz. Bu yazımızda yeni aldığımız Özel Ejderhaların( Gök Ejderha-Ahtapot Ejderha ve Kraliçe Ejderha) saldırıları ile alakalı bilgilileri paylaşıyoruz.

Oyun içerisinde güzel saldırlar yapabileceğiniz Ejderha Ligi bölümü mevcut demiştik önceki yazılarımızda. Buradan diğer oyuncu arkadaşlarla savaşarak eğlenebilir ve bölümleri her geçtiğinizde 2 Gems kazanabilirisiniz.

Ejderha Ligi savaşlarını kazanarak birçok gems biriktirebilir bunları sabrederek toplarsanız yeni çıkan etkinliklerde kullanabilirsiniz.

iblis ejderha ve gök ejderha savaşı

Bu videolarla Ejderhaların hangi saldırıları daha güçlü, hangi ejderhaya kritik vuruyor ya da hangi ejderhaya zayıf saldırıyor bilgi sahibi olabilirisiniz.

Bu Lig için her 6 saatte bir 3 savaşa katılıyorsunuz. 7 adet savaşı kazanınca bölüm atlayarak 2 gems kazanıyorsunuz. Bu şekilde ilerleyerek hem gems kazanıyor hemde ejderhalarınızı daha da göçlendiriyorsunuz.

saf elekktrik ve kraliçe ejderha savaşı

saf elektrik ve ahtapot ejderha savaşı

Video olarak görebileceğiniz bu yazımızda özel ejderhalarımızdan olan Kerberos ejderhasının Gök ejderhasına karşı savaşından detayları görebilirsiniz. Yine ilerleyen dakikalarda saf elektrik ejderhasının ahtapot ejderha ve kraliçe ejderha ile savaşından görüntüler görebilrisiniz. Karşıdaki ejderhanın zayıf noktalarına göre saldırılar yapabilirsiniz. Bu yüzden hangi saldırıların Özel ejderhalara karşı etkisiz kaldığına ve ne tür saldırı yapmalıyız bunları bu videodan görebilirsiniz.

Özel Ejderhaların(Ahtapot – Gök – Kraliçe)  Savaş | Kerberos Ejderha Savaş | video: 

Yazar Hakkında
@admin
6 Yorum
 • sena aleyna
  28 Haziran 2013 at 11:28

  neon ejderhasıda ya karanlıkla elektriği çiftleştirince yada elektrikle karanlığı çiftleştirince oluyor ama bir iki kere denemen gerek :disdain:

 • sena aleyna
  28 Haziran 2013 at 11:21

  bir şey söyleyececim korsan ejderhası göründüğünden daha küçük :pissedoff:

  • ELSAD
   21 Temmuz 2013 at 14:44

   Nasil yapdin korsani ve kac saate cikar vede sag tarafa hangisi sol tarafa hangisi lutfen soylermisin

 • babs
  12 Haziran 2013 at 14:43

  :razzmad: :bunny: :skeleton: :rotfl: :sick: :sick: :ghost: :zombiekiller: :shee :yawn: pig2: :panda: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :handshake: :clap:

Cevap Yaz