0

Dragoncity Rehber Sitemizi Nasıl Etkili Kullanırız

Yazar @admin28 Ekim 2014

Draoncity severler ve mobil oyunlari takip eden, oynayan kişiler için oluşyurduğumuz bu web sayfasında amacımız sizlere en sade ve kısa yoldan yardımcı olmak. Bu yüzden sayfadakı menülerimizde sitemizin genel anlamda haritasini bulabilirsiniz. Menü bölümünde siz kullanıcılarin direkt tıklayarak gerekli tüm alt sayfalara ulaşma imkanına sahipsiniz.

Gerekirse ana sayfa kısmında bölümler halinde en sık kullanılan etikelere sahip ejderhalara ait konulara aratabilir yada tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sayfanın haber slaytlarının alt tarafında genel başlıklar halinde konular yer alıyor ve o konuya ait güncel yazılar belirtilen yerlerde yer alıyor. Sitenin sağ kısmından popüler yazılar ya da en çok beğenilen yazıları bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yaptığı yorumlara katılarak etkileşim halinde bilgi paylaşabilirisiniz. Sitenin alt kısmında yer alan kategoriler kısmından tüm yazı etiketlerine ulaşabilirisiniz. Yorumlarınızı ve desteğinizi eksik etmeyin. İyi Oyunlar

Ayrıcı sizler için sitedeki kullanım ile alakalı yaklaşık 4 dakikalik bir video çektik. Bu videoda hangi kısımları kullanarak sayfada daha etkili gezebilir ve bilgilere anında ulaşabiliceğinizi gösterdik.

dragocity.info Fan Sayfamızın genel kullanımı ile alakalı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. iYi Seyirler…

 

Yazar Hakkında
@admin
Yorum

Cevap Yaz