Dragon City Tüm Ejderha Yumurtaları

Dragoncity oyununda temel ejderhalar ve bunların kombinasyonu sonunda oluşan birçok ejderha çesidi mevcut. Oyun geliştikçe farklı ve güçlü ejderhalari elde etmeniz daha kolaylaşacaktır. Oyuna yeni ejderhalarda sürekli olarak eklenmekte. Tabiki güçlü ejderhaların bedelleri var . Gems satın alarak bu ejderhalara sahip olabilirsiniz ya da kombinasyon yaparak ejderhalarınızı çiftleştirme yolu ile de bu ejderhalara sahip olabilirsiniz.

Dragoncity oyununda ejderhaların herbirinin kendine özgü yumurtası var ve her ejderhanın yumurtadan çıkma süresi de farklı. Oyundaki tüm ejderhaların resimlerini toplu bir şekilde aşağıdaki resimden ulaşabilirsiniz. İlerleyen yazılarımızda hangi ejderhanın kaç saat süre içerisinden çıkacağını da yazılarımızın altına eklenecektir.

Ejderhaların görsellerini her ejderha ile yazımız olduğunda eklenecektir. Ejderhaların yumurtaları şu şekilde :

1744x1057_New2

29 Yorum

 1. taha diyor ki:

  abi wvyen nasıl cıkarrrrrrrrrrrrrr

 2. harun diyor ki:

  wvyen nasıl cıkıyo omer lutfen söğlermisin lütfenThinking

 3. MusTafa diyor ki:

  aDmin Efsanevi Ejderha NaSıL ÇıkaRıLıR ? Grin

 4. Ömer diyor ki:

  ben wvyen ejderhasıyla selale ejdarhasını bırlestırdım poteleum dıye bı sey cıktı o ne oluyo ? Silly Silly Silly

Yorum yaz


+ bir = 10

Smiley Eklemek için tıkla

LOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy