Dragon City Özel Ejderhaların Listesi

Dragon City oyunundaki özel ejderhalardan bu yazımızda bahsedelim. Oyun içerisinde birçok ejderhayı normal çiftleştirme yolları ile çıkartabilirsiniz. Bunların dışında kalan birçok ejderha oyunda özel ejderha olarak gelir. Bu ejderhaları deus kasasından gems yolu ile çiftleştirmesini öğrenerek çıkartabilirsiniz ya da cadı kazanından satın alabilirsiniz.

Bazen oyundaki adaların arasında yarışmalar ve etkinlik adaları oluyor. Bu kısımdan da gerekli ögeleri tamamlayarakta bu etkinliklerin sonundaki ejderhaları alabilirsiniz.

Herkese bol şans bakalım özel ejderhalar hangileri :

Uzaylı EjderhaUzaylı EjderhaBuz Ve Ateş EjderhasıBuz Ve Ateş EjderhasıAztec EjderhasıAztec EjderhasıYarasa EjderhasıYarasa EjderhasıAurora EjderhasıAurora EjderhasıKelebek EjderhasıKelebek EjderhasıBrontosaurus EjderhasıBrontosaurus EjderhasıŞovalye EjderhasıŞovalye EjderhasıBlok EjderhasıBlok EjderhasıKarnaval EjderhasıKarnaval EjderhasıOrman EjderhasıOrman EjderhasıÇin EjderhasıÇin EjderhasıFosil EjderhasıFosil EjderhasıHayalet EjderhasıHayalet EjderhasıDujur EjderhasıDeus EjderhasıKötü Balkabağı EjderhasıKötü Balkabağı EjderhasıBeyaz EjderhaBeyaz EjderhaHydra EjderhasıHydra Ejderhasıİki Başlı Ejderhaİki Başlı EjderhaJöle EjderhasıJöle EjderhasıKral EjderhaKral EjderhaLav EjderhasıLav EjderhasıMars EjderhasıMars EjderhasıMüzik EjderhasıMüzik EjderhasıNinja EjderhasıNinja EjderhasıAhtapot EjderhasıAhtapot EjderhasıCennet EjderhasıCennet EjderhasıFiravun EjdehrasıFiravun EjdehrasıPlanton EjderhasıPlanton EjderhasıPrizma EjderhasıPrizma EjderhasıKraliçe EjderhaKraliçe EjderhaQuetzal EjderhasıQuetzal EjderhasıSt Patrick EjderhasıSt Patrick EjderhasıNoel Baba EjderhasıNoel Baba EjderhasıBüyücü EjderhaBüyücü EjderhaDenizatı EjderhasıDenizatı EjderhasıGökyüzü EjderhasıGökyüzü EjderhasıDenizanası EjderhasıDenizanası EjderhasıŞükran EjderhasıŞükran EjderhasıViking EjderhasıViking EjderhasıT-rex EjderhasıT-rex EjderhasıAmerikalı EjderhaAmerikalı EjderhaYakut EjderhasıYakut EjderhasıZümrüt EjderhasıZümrüt EjderhasıJoker EjderhasıJoker Ejderhası kızgın ejderha kızgın ejderha santa ejderha santa ejderha sam amca ejderha sam amca ejderhası

 

Bu ejderhalara yenileri eklendikçe yazıya eklenecektir. Şimdilik bu kadar özel ejderhalar. Başta da belirttiğim gibi bunlar özel ejderhalar ve normal çiftleştirme yolu ile alamazsınız. Etkinliklere katılacaksınız, deus kasasını kullanacaksınız, açılan adalardaki ögeleri tamamlayacaksınız. Bu gibi yollarla bu ejderhalardan herhangi birisine sahip olma şansınız olacaktır.

Dragoncity özel ejderhalarımızın devamı olan yazımıza buradan bakarak diğer özel ejderhaları da görebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar.

107 Yorum

  1. Dragon City diyor ki:

    Bu oyunun sitesi sohbet değil lütfen sohbet etmeyiniz…

  2. dragon city diyor ki:

    sam amca ejderhası nasıl geliyor bilen nolur sölesin (ameriklı ejderha)

Yorum yaz

Smiley Eklemek için tıkla

LOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy