0

Dominations oyununa güncelleme: Dünya savaşlari

Yazar @admin03 Aralık 2015

Nexon Games’in oyunu Dominations World War artık Türkiye oyuncuları tarafından oynanabilir.

Dominations oyununa güncelleme Rehberimize devam ediyoruz.: Dominations Dünya savaşlari yani world war eklenmiş durumda. Uuzun  bir süredir oynadığımız oyunlardan bir tanesi olan dominations oyunundaki büyük eksiklik sonunda giderildi. Klan savaşları bu tarz oyunlarda çok önemli ve heyecanlı bir etkinlik. Coc Clash of Clash oyununun artılarından bir tanesi olan klan savaşları dominations oyununa da eklenmiş durumda.

dominations _klan_savas

Birçok konuda clash of clans oyununun oynanış tarzına benzeyen dominations görsel arayüzü ile biraz daha kendini gösteriyor. Fakat güncellemeden sonra yine oyunda cheat yapan bir çok kişinin townları hala duruyor. Sıkıntı olarak dominations oyununda hile yapanların merkezleri ve oyun haritalari kapatılmıyor ve bunun kontrolü çok yavaş yapılıyor. Binlerce oyuncusu olan bu tarz oyunlara biraz daha önem göstermeleri gerekiyor Rise of Nations ekibinin.

Dominations Oyunu Nedir  Hatirlatma : 

Oyunun sizi ilk çağdan alıp günümüz çağlarına kadar gelişerek getiriyor. Şuanda Güncelleme ile oyuna ek olarak 10 adet daha duvar yapma eklenmiş ve bunun yanında Command Post adında bir bina eklenmiş.  50v50 klan savaşlarını artık dominations üzerinden birlik lideriniz savaş başlattığında oynayabilirsiniz.

Dominations Command Post binasi Nedir ?

Bu bina ile dominations oyununda dünya savaşlarında (klan-clan) eldeettiğimiz ganimetleri saklayabileceğiz. Diğer binalarda olduğu gibi command post binasıda level olarak yükseltilerek geliştirilerek daha fazla yemek – altın saklayabiliriz. Şuan lvl2 ye yükselttiğim command Post binası kapasitesi 525k madde saklıyor.

Ayrıca Command post binası size şehriniziş savunmak için 6 tane ek defans askeri, veriyor.

Command Post Binasi Kapasite : 

  1. Level1- 225k Altın-Yemek
  2. Level2- 525k Altın-Yemek

Herkese iyi oyunlar …

Yazar Hakkında
@admin
Yorum

Cevap Yaz