VainGlory Türkiye
En Son
 
OKU
30 Kasım 2016

Vainglory Update 2.0 Güncellemesi : Lonca Yenilikleri

Vainglory Update 2.0 Güncellemesi Sızıntıları 2: Guild/Lonca iyileştirmeleri bu güncelleme ile geliyor.

Lonca sistemi yayınlandığından beri beri, siz oyuncularımızdan daha iyi yönetim araçları, daha iyi keşfedilebilirlik ve daha iyi oyun deneyimi için bir çok öneriyi dinliyoruz. Nihayet birçok lonca iyileştirmeleri sonunda  Vainglory Güncellemesi 2.0 il sizlerin deneyimine sunulmuş olacak.

Birçok yönden, vainglory’nin kalbi olarak loncaları söyleyebiliriz – Eğer birey olarak birbirinize bir şeyler katmak ve öğrenmek istiyorsanız sadık ve tutkulu oyun arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak.  Bu değişiklikler vainglory için loncaların sayısız katkıları [...]

133
 
OKU
28 Kasım 2016

Vainglory Update 2.0 Güncellemesi Sızıntıları

Vainglory Update 2.0 Preview Güncellemesi ve Önizleme detayları

Vainglory 2.0 güncelleme (update) sızıntıları ve dedikodular…

Vainglory 2.0 Güncellemesi ve Gizemli Sandık Detayları ve Diğer Güncelleme 2.0 Vainglory Detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

::Vainglory hakkında ilk yazımız ve vainglory türkiye oyuncuları için oluşturduğumuz rehber yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Vainglory ile ilgili ilk yazımızı yaklaşık olarak 12 Kasım 2014 tarihinde yazmıştık ve bu yazıyı yazdığımız zaman Türkiye’de neredeyse vainglory oyununu duyan ve oynayan çok az hatta yok denebilirdi. Apple WWDC’de ilk olarak karşımıza çıkan Dokunmatik moba oyunu vainglory [...]

154
 
OKU
20 Şubat 2016

Shiro Kage Taka için Limited Edition Skin

Shiro Kage Taka için Limited Edition skin- görünümü: Night Shadow Taka

Vainglory kahraman görünümleri için bugünki canlı yayında en çok sevdiğim ve oyun başından beri en çok oynadığım kahraman olan Taka için yeni bir kahraman skin (kostümü) gösterildi.

‪#‎taka‬ ‪#‎vainglory‬ ‪#‎limitedskintaka #nightshadow #taka #vainglory hastagları ile yazımızı takip edebilirsiniz.

Shiro Kage taka için gelecek bu kostüm bazı diğer kahramanlara olduğu gibi sınırlı süreli olarak erişime sahip olacak ve 1799 İCE olarak satın alınabilecek

Sınırlı süreli kahraman görünümlerine sahip olanlar belli süre sonunda satın alınmaz olacak görünüme her zaman sahip olabilecek ve güzel [...]

204
 
OKU
12 Ocak 2016

Vainglory Reim Kahraman İncelemesi

Reim Kahraman İncelemesi

Dokunmatik Moba oyunlarının lideri Vainglory oyunundaki kahramanlarin incelemelerini #VaingloryKahraman hastagı ile inceliyoruz.

Bu yazımız #VaingloryKahraman #Reiminceleme hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Reim Kahraman Eki ve Yetenekleri İncelemesi . 

Vainglory oyununa yeni eklenecek olan Reim kahramanın özellikleri ve kahraman eki hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Reim Güncellemesi bugün itibari ile olabilir.

Reim Kahraman İnceleme(Hero Spotlight) : 

Kahraman Eki-Avantaji(Heroic Perk) : Buz Koruması

Reim’in temel saldırıları 2  saniye boyunca 20-54 (+%125 kristal gücü) bonus [...]

94
.
.