Zindan Adasi
En Son
 
OKU
11 Haziran 2013

İblis Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

İblis-şeytan Ejderhamızı sonunda aldık. Yazılarımızın arasından alınışını ve zindan adasında bu bölüme gelene kadar olan her türlü ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz. İblis Ejderhanın elemenleri 3 adet. Bu  ejderhamız 3 elementten oluşuyor.

İblis Ejderhanın Karanlık Elementinin bir farklı versiyonu(Karanlık-Alev) karışık, Alev Alementi ve Metal Elementlerinden oluşuyor. İlk defa 3 Elementli bir ejderhaya sahip olduk umarım güzel saldırıları ve gücü vardır. İblis Ejderhanın gücü ve saldırıları ile alakalı yazımızı ileride paylaşacağız.

İblis Ejderhamız şuanda seviye/level 15 da. Bu seviyedeki Kerberos Ejderhası 339 altın veriyor. [...]

183
 
OKU
05 Haziran 2013

Zindan Adası Son bölüm Hediyesi | Şeytan Ejdehasını alıyoruz

Dragoncity Oynayan herkese merhabalar… Dragoncity oyunundaki son etkinlik zindan adası bundan 8 gün önce başlamıştı. Biz de şuan itibari ile zindan adasının sonuna geldik ve son bölümüde az önce tamamlayarak bu etkinliği tamamladık. Yine sizlere en hızlı ve en güzel şekilde bunları sunmaya çalışıyoruz ve dragoncity oyunu ile ilgili paylaşımlarımıza devam ediyoruz.  Az önce zindan adasının dördüncü bölümünü tamamladım ve Şeytan-İblis Ejderhasını yani Demon Dragon olarak bilinin ejderhayı aldım. İlk üç bölümden hemen bahsetmek gerekirse ;

Zindan habitatı ilk bölüm sonunda ada şeklinde zindan habitatınızı alıyorsunuz ama zindan [...]

1371
 
OKU
04 Haziran 2013

Kerberos Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Kerberos Ejderhamızı sonunda aldık. Yazılarımızın arasından alınışını ve zindan adasında bu bölüme gelene kadar olan her türlü ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz. Kerberos Ejderhanın elemenleri 3 adet. Bu  ejderhamız 3 elementten oluşuyor ve 3 başlı bir ejderha.

Kerberos Ejderhanın Karanlık Elementinin bir farklı versiyonu(Karanlık-Alev) karışık, Alev Alementi ve Terra Elementlerinden oluşuyor. İlk defa 3 Elementli bir ejderhaya sahip olduk umarım güzel saldırıları ve gücü vardır. Kerberos Ejderhanın gücü ve saldırıları ile alakalı yazımızı ileride paylaşacağız.

Kerberos Ejderhamız şuanda seviye/level 19 da. Bu seviyedeki [...]

670
 
OKU
04 Haziran 2013

Zindan Adası Dördüncü Bölümde İstenenler | Video

Zindan adası ile alakalı paylaşımlarımız son hızıyla devam ediyor. Sizlere bölümlerle alakalı her türlü bilgiyi ayrıntılı bir şekilde sunmaya devam ediyoruz.  Dün Kerberos Ejderhasını 3.bölümü bitirerek almıştık. Çok güzel bir çalışma oldu. İsterseniz kerberos ejderhanın alınmasına ve zindan adası bölüm 3’ün geçilmesine buradaki yazımızdan bakabilirsiniz.

Zİndan adası Etkinliği başlayalı tam bir hafta oldu. Ama biz şuan son bölümdeyiz. Belli yerleri gems ile geçiyoruz. Bu yerler yemek istenen kısımlar. Sizlerde tavsiyemiz bu şekilde yemeklerinizi boşa harcamazsınız. Zindan adasının 4 bölümden oluştuğunu belirtmiştik. Bu yazımızda zindan adasının birinci bölümü olan Son [...]

370
.
.