Viking Adasi
En Son
 
OKU
10 Ağustos 2013

Odin Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Savaş Video

Viking adasının ejderhalarının sonuncusu olan Odin ejderhası ile ilgili detayları paylaşacağımız an geldi. Bu ejderhayı viking adası etkinliğinin dördüncü bölümündeki itemleri toplayarak alabilirsiniz. Viking adasının genel anlamda tüm detaylarının sonuna doğru geldik. Bu etkinliğimizi sizlere daha hızlı sunmak için bazı yerlerde gems kullandık. Zaten videolarımızı takip ederseniz tüm detayları görebilirsiniz.

Viking adasının ilk üç bölümü ile ilgili detaylı bir şekilde anlatımı önceki yazılarımızdan bakabilirsiniz. Ejderhaların seviye gelişimi ve yumurtaları hakkında detaylar ve viking adası bölümlerinde istenen itemler hakkında birçok [...]

350
 
OKU
10 Ağustos 2013

Loki Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Viking adasının ejderhaları hakkındaki ikinci yazımızla tekrardan sizlere merhaba.Yeni ejderhalar ve etkinlik adaları ile oyunumuz çok daha güzel oldu. Son gelen etkinlik adasi viking adasının tüm detaylarını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Dün adanın geldiği andan itibaren yazılarımızı hızlı bir şekilde sizlere sunduk.

Yeni etkinlik adasının dört bölümden oluştuğunu belirttik ve bu bölümlerin ilkinde viking habitatı diğer bölümlerde üç tane ejderha alıyoruz. Bu yazımızda bu ejderhalardan Loki ejderhası hakkında detayları ve loki ejderhasının seviyesini yükseltmeyi paylaşıyoruz.

Loki  Ejderhası/Loki  Dragon detaylari [...]

161
 
OKU
10 Ağustos 2013

Thor Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Dragoncity oynayan arkadaşlarımıza merhabalar. Oyunla ilgili birçok güncelleme geliyor son zamanlarda. Yeni ejderhalar ve etkinlik adaları ile oyunumuz çok daha güzel oldu. Son gelen etkinlik adasi viking adasının tüm detaylarını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Dün adanın geldiği andan itibaren yazılarımızı hızlı bir şekilde sizlere sunduk.

Yeni etkinlik adasının dört bölümden oluştuğunu belirttik ve bu bölümlerin ilkinde viking habitatı diğer bölümlerde üç tane ejderha alıyoruz. Bu yazımızda bu ejderhalardan thor ejderhası hakkında detayları ve thor ejderhasının seviyesini yükseltmeyi paylaşıyoruz.

Thor Ejderhası/Thor Dragon detaylari [...]

678
 
OKU
09 Ağustos 2013

Viking Adası dördüncü bölüm Hediyesi | Odin Ejderha

Ramazan bayramının tam ortasında gelen bu yeni etkinlik bazı arkadaşların henüz dikkatını bile çekmesede bizler viking adası etkinliğinin sonuna geldik. Bu etkinliği genel olarak diğer etkinliklerden ayıran bir fark vardı. Bizlerin en çok sevdiği mitoloji olan ve en çok merak duyulan viking mitolojisi üzerine kurulu bir ada.

Odin Ejderhasının Elementleri : Savaş Elementi – Aydınlık Elementi- Alev Elementi

Viking adası diğer etkinlik adalarından biraz daha farklı yerde. Bu yüzden etkinliği tamamlamak için çok hızlı davrandık. Viking adası etkinliği diğer etkinliklere göre tamamlaması daha kolay bir etkinlik olarak göze çarpıyor. Bu [...]

89
.
.