Olimpos Adasi
En Son
 
OKU
01 Ağustos 2013

Olimpos Adasi Etkinliği Sona Eriyor

Oyun içerisindeki zevkli bölümlerden birtanesi olan etkinlik adalarının olimpos adası bölümü etkinliği bugün itibariyle bitiyor. Olimpos adasi etkinliğinin bitmesine son yarım saaat kaldı. Umarız bu etkinlikteki ejderhalardan birtanesini yada tamamını almışınızdır.

Olimpos Adasi bitmesi için son 30 dakika.

Olimpos adasi biterken birkaç gün sonra bizlerle olacak yeni etkinlik adasını merakla beklemeye başlıyoruz. Bu etkinlikler oyundan sürekli takipte kalmamızı ve belli hedefleri tamamlayarak oyun içerisinde ekstra ejderhalar almamızı sağlıyor. Bu etkinlik ejderhaları her ne kadar çok güçlü olmasada yine bazı ejderhalar üç elementli ejderhalar olduğu için çiftleştirmede [...]

230
 
OKU
17 Temmuz 2013

Olimpos Adasi Ejderhaları Saldırları

Olimpos adasi etkinliğimizin sonunda aldığımız hediyelerle ilgili yazılarımızın sonunsucu olan ejderhaların saldırılari ile detaylara geldik. Daha önceki yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bu etkinlik ile yeni bir habitat ve üç tane yeni ejderha aldık. Genel anlamda değerlendirmek gerekirse güzel bir etkinlikti ve mistik bir havası vardı. Zindan adası kadar olmasada benim adıma heyecanlıydı.

Olimpos Adası sonucu verilen hediyeler ve genel anlamda olimpos adasi etkinliğini özetleyen yazılarımız:

Olimpos Adasi Etkinliği birinci bölüm hediyesi Olimpos habitatı hediyesi ile ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Olimpos Adasi Etkinliği ikinci [...]

29
 
OKU
16 Temmuz 2013

Atlas Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Dragoncity severler için yeni yazılarımız ve son etkinlik olan olimpos adasi ile ilgili yazılarımızda sonlara doğru geliyoruz. Siz diğer oyuncular ne durumdasını yorumlarda belirtirsiniz. Etkinlik önceki yazılarımızda da belirtildiği gibi bir hafta içersinde bitmişti. Son aldığımız atlas ejderhasının yumurtası sizlerle.

Atlas Ejderhanın elementi üç tane.  Bir tanesi deniz elementinin farklı versiyonu diğer element terra ve doğa elementlerinden oluşuyor. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz farklı bir elementi çağrıştıran ama normalde deniz elementinin farklı bir versiyonu olan elementten ve terra ile doğa elementinden oluşuyor.

Atlas [...]

92
 
OKU
13 Temmuz 2013

Olimpos Adası dördüncü bölüm Hediyesi | Atlas Ejderha

Ramazan etkinliği olsa keşke oyunda :) ama ne yazıkkı yok. Bir etkinlik daha bitti. Süremiz yine bir hafta gibi bir sürede bu etkinlik adasını bitirdik ve üç ejderhayıda aldık. Atlas ejderhası, Hades Ejderhası ve Poseidon ejderhası. Bu ejderhalar arasında en güçlüsü atlas ejderha ve zaten etkinliğin son bölümünde veriliyor.

Etkinliğimiz başlayalı bir hafta oldu ve sonunda olimpos adası etkinliğini an itibari ile bitirdik. Sizlerde yorum kısımlarında ve olimpos adası ile ilgili yazılarımızda yorum olarak belirtirseniz daha faydalı bir paylaşım olur. Bu yazımızda olimpos adası etkinliğinin dördüncü ve son bölümü sonunda aldığımız atlas ejderha ile ilgili detaylara okuyabilir ve [...]

224
.
.