Mısır Adasi
En Son
 
OKU
14 Mayıs 2013

Mısır Adası Etkinliği | Mumya Ejderhası-Video

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bundan 2 hafta önce mısır adası etkinliği başladı ve sonucunda bir mısır habitatı ve 3 adet ejderha kazanabilirsiniz. Eğer istenenleri tamamladıysanız kı bazı kısımlarda çok yemek isteniyor. Bu yüzden ben ilk habitatı normal bir şeklide aldım. Fakat ikinci bölümdeki yemekler çok olduğu için mumya ejderhasını gems ile aldım.

Mumya ejderhasını alırken çektiğim bir video :

http://dragon-city.info/wp-content/uploads/2013/05/Mumya-Ejderhas%C4%B1.mp4
466
 
OKU
07 Mayıs 2013

Mısır Adası Etkinliğinde Ne durumdasınız

Bildiğiniz gibi dragon city oyunundaki son güncel etkinlik oyunu mısır adası. Bu etkinlik sonucundan bir tane mısır habitatına ve 3 adet ejderhaya sahip olabiliyorsunuz. Fakat etkinlik bundan öncekiler gibi kolay değil. Etkiliğin ilk bölümü kolay ama bundan sonrası için aynı şeyi söyleyemem. Eğer oyuna yeni başlayan arkadaşlar varsa bu düşünceme katılacaklardır.

İlk bölümden sonra çok sayıda food/yemek isteniyor. Bunun içinse çok fazla altınınız olması gerek ve bunları çiftliklerden yetiştirmelisiniz. Dolayısı ile oyuna yeni başlayan hatta ilerleryen arkadaşlarım için bu bence büyük bir sorun. Ben şuan 37. leveldeyim ama gerçekten o kadar yemek biriktirmekte sıkıntı [...]

184
 
OKU
02 Mayıs 2013

Mısır Adası Bölümlerinde İstenenler

Bildiğiniz gibi drgon city oyununda 3 haftalık bir çok etkinlik oluyor. Bununla ilgili ilk yazımıza buradan bakabilirisniz. En son çıkan mini oyun yani etkinlikte adalarınızın ortasında bu mısır adası etkinlğine ulaşabilirsiniz. Etkinliğin bölümlerinde istenenler neler bakalım :

Mısır Adası I.Bölüm : 

mısır habitatı

[box type=”tick” size=”large” border=”full”]

PARA | 3,5 M  x 4 YAŞAM ÇARKI | 6 Adet x 3 BOK BÖCEĞİ | 6 Adet x 3

YAŞAM ÇARKI | Bunu adanızın herhangi bir yerinde bulabilirsiniz. Onlardan 6 adet toplamanız gerekiyor.

BOK BÖCEĞİ | Arkadaşlarınıza hediye göndermeniz ve onlarında [...]

97
 
OKU
02 Mayıs 2013

Mısır Adası Bölümleri

Bildiğiniz gibi drgon city oyununda 3 haftalık bir çok etkinlik oluyor. En son çıkan mini oyun yani etkinlikte adalarınızın ortasında bu mısır adası etkinlğine ulaşabilirsiniz. Etkinliğin bölümleri hakkında bilgi vermek gerekirse ;

Etkinliğin ilk bölümü sonucunda  Mısır Habitatına sahip olabilirisniz. İlk bölüm diğer bölümlere oranla biraz kolay ama bundan sonraki ejderha alma bölümleri bence zor.

İkinci bölüm sonunda Mumya Ejderhaya sahip olabilirisniz.

Mısır Adası Etkinliğinin Bölümlerinden bir görüntü : Şuan da ben ilk bölümü bitirdim ama diğer kısımlar bence zor (sadece food kısımları çok zor ) .

[box type=”tick”]Siz bu etkinlik [...]

134
.
.