Aztec Adasi
En Son
 
OKU
26 Eylül 2013

Aztec Adası Bölüm Ödülleri | Tamamı

Dragoncity oyunumuzun en güzel bölümlerinden bir tanesi olan ve sürekli güncel kalan kısım olan etkinlik adaları kısmı biraz önce güncellendi. Yeni etkinlik adamızin ismi Aztec Adasi. Aztec Adasinin bölümlerinden sonra alacağımız hediyelere gelelim hemen. Bizler bu bölümlerin birçok yerinde gems kullanıyoruz sizler bekleyerekte yapabilirsiniz. Aztec Adasi etkinliğinin bölümlerinden kazanacağımız hediyelere bakalım;

Aztec Adasi Etkinliğin ilk bölümü sonucunda  Aztec Habitatına sahip olabilirisiniz.

Aztec Adasi Etkinliğin ikinci bölümü sonucunda  Aztec Warrior Ejderhaya  sahip olabilirisiniz.

Aztec Adasi Etkinliğin üçüncü bölümü sonucunda  Aztec [...]

41
 
OKU
26 Eylül 2013

Aztec Adası Dördüncü Bölümde İstenenler

yeni etkinliğimiz olan Aztecadasında sona doğru yaklaşıyoruz. Bu etkinliğin tüm detaylarını sizlerle en hızlı bir şekilde paylaştık. İlk üç bölüm hakkındaki tüm detayları bundan önce sizlere aktardık. Bu yazımızda Aztec adasının dördüncü bölümünde istenenlere göz atıyoruz.

Bakalım Aztec adasının son bölümünde bizlerden neler isteniyor ve Aztec Emperor ejderhasını almak için neler yapmamız gerekiyor inceleyelim.

Aztec Adası IV.Bölümde | Aztec Emperor Ejderha [Aztec Emperor] İsteneler  :

AztecAdası IV.Bölüm | Aztec Emperor [Aztec Emperor Dragon]  :

[box type=”tick” size=”large” [...]

111
 
OKU
26 Eylül 2013

Aztec Adası Üçüncü Bölümde İstenenler

Az önce gelen yeni etkinlik adamız ile ilgili tüm paylaşımlara son hızıyla devam ediyoruz. Yeni gelen etkinlik ile ilgili tüm detayları yazılarımızın devamında bulabilirsiniz. Bundan önceki yazılarımızda Aztec  adası ile ilgili genel bilgiler ve Aztec  adasinin ikinci bölümü hakkında detayları paylaştık.

Bu yazımıda Aztec  Adasının üçüncü bölümünde neler isteniyor ve üçüncü bölümde istenenleri nasıl alıyoruz bunlar hakkında detaylara geçelim.

Aztec  Adası III.Bölümde | Aztec Priest Ejderha [Aztec Priest Dragon] İsteneler  :

Aztec Adası III.Bölüm | Aztec Priest Ejderha [Aztec Priest Dragon]  :

[box type=”tick” [...]

14
 
OKU
26 Eylül 2013

Aztec Adası İkinci Bölümde İstenenler

Az önce gelen yeni etkinlik adamız ile ilgili tüm paylaşımlara son hızıyla devam ediyoruz. Yeni gelen etkinlik ile ilgili tüm detayları yazılarımızın devamında bulabilirsiniz. Bundan önceki yazılarımızda Aztec adası ile ilgili genel bilgiler ve aztec adasinin birinci bölümü hakkında detayları paylaştık.

Bu yazımıda Aztec Adasının ikinci bölümünde neler isteniyor ve ikinci bölümde istenenleri nasıl alıyoruz bunlar hakkında detaylara geçelim.

Aztec Adası II.Bölümde | Aztec Savaşçı [Aztec Warrior] İsteneler  :

Aztec  Adası II.Bölüm | Aztec Savaşçı [Aztec Warrior]  :

[box type=”tick” size=”large” [...]

66
.
.