Saf Ejderhalar
En Son
 
OKU
02 Mayıs 2013

Saf Ejderha ve Saf Terra Ejderha

Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi oyun saf ejderhayı buldurmaya yönelik ilerler. SAf Ejderha için bir kaç tane yazımız olmuştu. Bazı arkadaşlardan gelen yoğun talep üzerine bir kez daha saf ejderha isteyenler için kuralı belirtelim.

SAF Ejderha istiyorsanız :

Kuluçka/Çiftleştirme kısmına ;

Birinci Yuva : Kristal Ejderha İkinci Yuva Ayna Ejderhası 

Daha önceden saf ejderham vardı. İki gün önce yine yukarıdaki ejderhaları denedim bugün yine saf ejderha geldi. Yukarıdaki resimden görebilirsiniz. Aynı şekilde saf ve terra ejderhalarınıda çiftleştirdim saf terra geldi . İlk denemenizde gelmeyebilir ama siz deneyin kesin [...]

3610
 
OKU
21 Nisan 2013

Dragon City Ejderha Çiftleştirme Rehberi | SAF Ejderhalar

Bu rehberde dragon city oyunundaki ejderhaları çıkartmanız için hangi çiftleştirmeleri yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Bir Ejderhanın çıkması için tek bir kombinasyon yoktur. Bir çok yolla aynı ejderhaya sahip olabilirsiniz. Bu rehberde vereceğimiz kombinasyonlar en yüksek olasılığa sahip olanlar olacak genel itibariyle.

Kesin garanti olarak belirtilen ejderha çıkacak diye de birşey yoktur. Farklı ejderhalarda çıkabilir . Bu yüzden büyük olasılıkla belirtilen ejderha çıkacaktır .. Altınca bölümümüzde yer alan ejderha çiftleştirmeleri şu şekilde :

Beş bölüm halinde anlattığımız dragon city oyunun genel anlamda tüm ejderha çiftleştirme kombinasyonlarını aşağıdaki [...]

17525
 
OKU
16 Nisan 2013

Saf ejderha nasıl çıkar

Saf ejderha Nasıl Çıkar ? SAf Ejderha için hangi ejderhaları çiftleştirmeli/kombine etmeliyiz?

Saf ejderha oyun içerisinde önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi en üst seviyedeki ejderhadır. Dragon city oyununda temel mantıkta en alt seviyeki ejderhaları kullanıp en üst seviyedeki saf ejderhayı ve türevlerini elde etmek olarka kısaca özetlemiştik.

Saf Ejderhadan önce Efsane ejderhaları bulmanız gerekiyor. Bundan sonrası çok daha kolay olacaktır. Saf ejderha için gerekli ejderhalar ;

Rüzgar Ejderha Efsanevi Ejderha Ayna Ejderha Kristal Ejderha

Bu ejderhaları kendi aralarından kombine edikcesiniz. Dilerseniz 5 Gems [...]

5451
 
OKU
24 Mart 2013

Dragon City Saf Ejderha nasıl yapılır

Dragoncity oyununda zirve ejderha olarak göze çarpan ejderhadır. Oyunu oynayan herkes bu ejderha için kombinasyonlar yapar ve saf ejderhayı almaya çalışır. Bu ejderhayı alanlar oyunu istediği gibi çok iyi bir şekilde geliştirerek ilerleyebilir. Tabiki kolay değil ama adım adım bu ejderhayı alabilirsiniz.

Level 10 Saf Ejderha’nın kazandırdığı altın miktarı: dakikada 420 altın üretir. Zaten oyunda bundan sonra altın ihtiyacınız kalmaz istediğinizi alırsınız. Önemli olan oyun içerisinde gems sayısıdır. Eğer saf ejderhanız varsa birçok oyuncu ile savaşarak oradan kazanabilirsiniz.

Saf ejderha için önceki yazılarımızda anlattığımız efsane ejderhaları çiftleştirmeniz [...]

24682
.
.