Özel Ejderhalar
En Son
 
OKU
19 Haziran 2013

Özel Ejderhaların Listesi Bölüm 2 | Güncel Özel Ejderhalar

Dragoncity oyunu içerisinde önceden gems ile alınan şimdi ise belli bir kısmının normal çiftleştirme yolu ile yada etkinlikler sonucu ya da cadımızın bizlere şans oyunları ile sunması ile aldığımız özel ejderhalar var. Bu özel ejderhalar efsane ejderhalar ve saf ejderhalara oranla biraz daha güçsüzler. Bu yüzden çok fazla gems vermeye gerek olduğunu sanmıyorum. Etkinlikler ile yada çiftleştirme yolu ile almanız sizin yararınıza olacaktır.

Dragoncity oyunundaki özel ejderhaların büyük bir bölümünü daha önceki yazımızda belirtmiştik. Tabiki aradan belli bir süre geçti ve oyuna sürekli yeni ejderhalar eklendi. Bu yazımızda oyuna eklenen yeni özel ejderhaları [...]

2095
 
OKU
14 Nisan 2013

Dragon City Özel Ejderhaların Listesi

Dragon City oyunundaki özel ejderhalardan bu yazımızda bahsedelim. Oyun içerisinde birçok ejderhayı normal çiftleştirme yolları ile çıkartabilirsiniz. Bunların dışında kalan birçok ejderha oyunda özel ejderha olarak gelir. Bu ejderhaları deus kasasından gems yolu ile çiftleştirmesini öğrenerek çıkartabilirsiniz ya da cadı kazanından satın alabilirsiniz.

Bazen oyundaki adaların arasında yarışmalar ve etkinlik adaları oluyor. Bu kısımdan da gerekli ögeleri tamamlayarakta bu etkinliklerin sonundaki ejderhaları alabilirsiniz.

Herkese bol şans bakalım özel ejderhalar hangileri :

Uzaylı EjderhaBuz Ve Ateş EjderhasıAztec EjderhasıYarasa EjderhasıAurora EjderhasıKelebek [...]

8109
.
.