Özel Ejderha Yumurtalari
En Son
 
OKU
15 Haziran 2013

Özel Ejderha Yumurtaları | gems ile alınanlar

Ejderha yumurtaları ile alakalı paylaşımlarımız devam ediyor. Vermediğimiz ejderha yumurta kalmaması adına eksik olan ejderhaları yorum kısımlarından belirtirseniz eklenecektir. Çiftleştirme yolu ile çıkan ejderha yumurtalarını bir önceki yazımızda paylaşmıştık. Bu yazımıda da genel olarak gems yolu ile alınan ve çeşitli etkinlik oyunları sonucunda verilen ejderhaların yumurtalarına bakalım..

Dragon city Oyunundaki özel ejderhların resimleri :

viking

T-rex

şükrangünü

şafak

sihirbaz

318
 
OKU
15 Haziran 2013

Özel Ejderhaların Yumurtaları

Dragoncity oynayan herkese yeniden merhaba. Bildiğiniz gibi belli bir süredir bazı özel ejderhaları artık çiftleştirerek çıkartma şansımız var. Daha önceden özel ejderhaların hiçbirini çiftleştirerek alamıyoruduk. Ya etkinlikleri tamamlayarak yada Gems ile alma imkanımız vardı. Tabiki özel ejderhaların tamamını çiftleştirerek çıkartamıyoruz.

Özel ejderhaların yumurtlarının belli bir kısmını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bu yazıda çiftleştirerek çıkartabileceğimiz özel ejderhaların yumurtalarının hangileri olduğuna ve şekillerinin nasıl olduğuna bir bakalım. Dragoncity oynayan arkadaşlar çiftleştirdikten sonra aceba bu hangi ejderha diye merak etmesinler…

Oyunun [...]

1514
 
OKU
10 Mayıs 2013

Özel Ejderha Yumurtaları Listesi-Genel

Oyundaki temel ejderha ve diğer ejderhaların yumurta resimlerini bir önceki yazılarımızda aktarmıştık. Dün gelen güzel bir güncelleme ile artık bazı özel ejderhaları çiftleştirerek yapabileceğiz. Bu ejderhaların hangileri olduğuna bakmak ve daha detaylı bir şekilde bilgi almak için buradaki yazımıza bakabilirisiniz.

Dragon city Oyunundaki özel ejderhların resimleri :

Gökyüzü ejderha yumurtasi

Plankton ejderha yumurtasi

büyük beyaz ejderha yumurtasi

denizatı ejderha yumurtasi

cennet ejderha [...]

3654
.
.