Efsane Ejderhalar
En Son
 
OKU
02 Ağustos 2013

Nirobi Ejderha Nasıl Yapılır

Nirobi Dragon yani Nirobi ejderha hakkındaki yazımızla oyuna rüzgar ejderhasının yerine eklenen iki efsane ejderhadan bir tanesidir. Dragoncity oyununda yapılan büyük çaplı güncelleme ile efsane ejderhalarla ilgili bazı bölümlerde değişiklik oldu. Yapılan değişikliklerin başından efsane habitatının şeklinin değişmesi yer alıyor. Daha önce kullanılan efsane habitatı daha fazla yer kaplıyordu ve bu değişiklik bizlere biraz daha yer kazanmaz fırsatı verebilir. Oyunun ilerleyen seviyelerinde ejderhalarınızı ve binaların konacağı kısımlar azalıyor ve birşekilde birşeyler yapmak istiyorusunuz.

Efsane ejderhalarla değişen bir diğer kısımda efsane habitatının fiyatı ve kapasitesi. [...]

5163
 
OKU
02 Ağustos 2013

Droconos Ejderha Nasıl Yapılır

Droconos Dragon yani droconos ejderha hakkındaki yazımızla oyuna yeni eklenen iki efsane ejderhasından ikincisi hakkındaki yazımızla sizlere merhaba diyoruz. Dragoncity oyununda son günlerde birçok güncelleme geliyor ve bu biz oyunu oynayanlar için sevindirici haber olarak göze çarpıyor. Oyunla sürekli ilgilenilmesi ve farklı ejderhalar ve güncellemelerin gelmesi dragoncity oyuncularını oyuna daha da motive ediyor. Her ne kadar yeni güncelleme oyuna yeni başlayan arkadaşları biraz kötü yönde etkilese bile bir yılı aşkın süredir oynayan arkadaşlar için gayet olumlu gelişmeler olarak göze çarpmakta.

Droconos Efsane Ejderhamızın farklı seviyelerde/level nasıl gözüktügünü gösteren [...]

5920
 
OKU
05 Mayıs 2013

Efsanevi Ejderha nasıl çıkar

Efsanevi Ejderha 4 Efsane ejderhalardan bir tanesi ve Eğitim merkezindeki yetenekleri ile de bence efsaneler arasında en etkili ikinci ejderha diyebiliriz. Efsane ejderhalar için epik ejderhalarınızı kendi aralarında çiftleştirmeniz durumun da Efsanevi ejderhaya sahip olabilirisniz.

Efsanevi Ejderhanın Saldırıları ;

Efsane Büyü (En güçlüsü) Kuzey Işıkları Karate Kiremit Kırışı Efsane Rüzgar Gökkuşağı saldırısı

Efsanevi ejderha nasıl çıkar ? Efsanevi ejderha için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz ?

Epik ejderhaları kendi aralarında çiftleştirmeniz de çıkacaktır.

Yukarıdaki sadece bir kombinasyon. Yine soğuk ateşte çıkabilir. Ama birkaç denemenizden [...]

46665
 
OKU
05 Mayıs 2013

Ayna Ejderha nasıl çıkar

Ayna Ejderha 4 Efsane ejderhalardan bir tanesi. Tasarım olarkta farklı bir yapısı var. Efsane ejderhalar için epik ejderhalarınızı kendi aralarında çiftleştirmeniz durumun da Ayna ejderhaya sahip olabilirisniz.

Ayna Ejderhanın Saldırıları ;

Çekiç Yumruk Kuzey Işıkları Karate Kiremit Kırışı Felç Eden Büyü Gökkuşağı saldırısı

Ayna ejderha nasıl çıkar ? Ayna ejderha için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz ?

Epik ejderhaları kendi aralarında çiftleştirmeniz de çıkacaktır.

Yukarıdaki sadece bir kombinasyon. Yine soğuk ateşte çıkabilir. Ama birkaç denemenizden sonra kristal ejderha çıkacaktır.

Ayna Ejderha Çiftleştirmeleri [...]

10587
.
.