Dragoncity Resimler
En Son
 
OKU
02 Ağustos 2013

Nirobi Ejderha Nasıl Yapılır

Nirobi Dragon yani Nirobi ejderha hakkındaki yazımızla oyuna rüzgar ejderhasının yerine eklenen iki efsane ejderhadan bir tanesidir. Dragoncity oyununda yapılan büyük çaplı güncelleme ile efsane ejderhalarla ilgili bazı bölümlerde değişiklik oldu. Yapılan değişikliklerin başından efsane habitatının şeklinin değişmesi yer alıyor. Daha önce kullanılan efsane habitatı daha fazla yer kaplıyordu ve bu değişiklik bizlere biraz daha yer kazanmaz fırsatı verebilir. Oyunun ilerleyen seviyelerinde ejderhalarınızı ve binaların konacağı kısımlar azalıyor ve birşekilde birşeyler yapmak istiyorusunuz.

Efsane ejderhalarla değişen bir diğer kısımda efsane habitatının fiyatı ve kapasitesi. [...]

5163
 
OKU
02 Ağustos 2013

Droconos Ejderha Nasıl Yapılır

Droconos Dragon yani droconos ejderha hakkındaki yazımızla oyuna yeni eklenen iki efsane ejderhasından ikincisi hakkındaki yazımızla sizlere merhaba diyoruz. Dragoncity oyununda son günlerde birçok güncelleme geliyor ve bu biz oyunu oynayanlar için sevindirici haber olarak göze çarpıyor. Oyunla sürekli ilgilenilmesi ve farklı ejderhalar ve güncellemelerin gelmesi dragoncity oyuncularını oyuna daha da motive ediyor. Her ne kadar yeni güncelleme oyuna yeni başlayan arkadaşları biraz kötü yönde etkilese bile bir yılı aşkın süredir oynayan arkadaşlar için gayet olumlu gelişmeler olarak göze çarpmakta.

Droconos Efsane Ejderhamızın farklı seviyelerde/level nasıl gözüktügünü gösteren [...]

5920
 
OKU
28 Temmuz 2013

Dragon City Savaş Ejderha Yumurtaları Listesi

Oyundaki ejderha yumurtalarinin resimlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önceki yazılarımızda tüm güncellemeye kadar olan tüm ejderhalarının resimlerini paylaşmıştık. Dilerseniz tüm ejderhalarımızın yumurtalarının resimlerine ejderha yumurtaları kategorisinden bakabilirsiniz. Temelde savaş elementi ejderhalarını savaş ejderhası ve diğer yumurtalari bu ejderhayı diğer ejderhalarla çiftleştirerek alıyoruz.

Oyuna yeni eklenen savaş elementi ejderhalarının yumurtalarının resimlerini görebilirsiniz. Bunlar ;

savaş ejderha Yumurtasi / war dragon egg Devada Ejderha Yumurtasi / Colossal Dragon egg Juggernaut  Ejderha Yumurtasi / Juggernaut  dragon egg Leviathan  Ejderha [...]
885
 
OKU
28 Temmuz 2013

Savaş Ejderhalarının Listesi ve Resimleri

Dragoncity oyuncuları için en hızlı şekilde sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Oyunda gelen büyük güncelleme ile dragoncity oyununda birçok değişiklik oldu. Bu değişiklikleri bu kategori altından tüm yazılarımızı okuyabilirsiniz. Savaş Elementi ejderhalari şimdilik beş tane eklenmiş durumda oyuna. İlerleyen zamanlarda mutlaka temel element ejderhalarına yönelik savaş elementi ejderhaları eklenecektir. Listemiz eklendikçe güncellenecektir.

Güncelleme: Savaş Ejderhalarımız için hazırladığımız kapak resmi aşağıdadır. Kapak resminde savaş ejderhaların şimdilik oyuna eklenen beş tanesi yer almaktadır. Savaş ejderhalardan panzer ejderhası(panzer dragon) henüz oyuna eklenmedi [...]

798
.
.