Dragoncity Rehberi
En Son
 
OKU
28 Ekim 2014

Dragoncity Rehber Sitemizi Nasıl Etkili Kullanırız

Draoncity severler ve mobil oyunlari takip eden, oynayan kişiler için oluşyurduğumuz bu web sayfasında amacımız sizlere en sade ve kısa yoldan yardımcı olmak. Bu yüzden sayfadakı menülerimizde sitemizin genel anlamda haritasini bulabilirsiniz. Menü bölümünde siz kullanıcılarin direkt tıklayarak gerekli tüm alt sayfalara ulaşma imkanına sahipsiniz.

Gerekirse ana sayfa kısmında bölümler halinde en sık kullanılan etikelere sahip ejderhalara ait konulara aratabilir yada tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sayfanın haber slaytlarının alt tarafında genel başlıklar halinde konular yer alıyor ve o konuya ait güncel yazılar belirtilen yerlerde yer alıyor. Sitenin sağ kısmından popüler yazılar [...]

143
 
OKU
26 Ekim 2014

Dragon city Yeni Bölüm : Kutsal Ejderhalar Bölümü

Dragon city oyununa yeni eklenen özelliklerden detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yenilikler bir tanesi de daha önce bazi ejderhalar sadece elmas ile alınıyordu. Bu ejderhaların bazılarını ve yepyeni Nadir ejderhaları artık çiftleştirme yolu ile sahip olabileceksiniz.

Fakat bu çiftleştirmeleri gerçekleştirmek için Kutsal Ejderhalar bölümünü inşa etmeniz gerekiyor. Her ejderhanın çiftleştirileceği seviye farklı ve çeşitli seviyeler ile daha güçlü ejderhalara sahip olabilirsiniz.

Çiftleştirme Tapınağını açarak her seviyeye özel ejderhaları alabilirsiniz. Her seviyede ejderhaları çiftleştirmeniz için tapınağın seviyesini yükseltmeniz gerekiyor. 25 Elmas [...]

1145
 
OKU
26 Ekim 2014

Sınırli Süreli Kampanya : Hırsız Ejderha

Oyun içerisindeki kampanyalardan birisi olan süreli kampanyalarda bu kez hırsız ejderha indirimli olarak siz dragoncity kullanıcılarına sunuluyor. Dragon city oyununda bazı ejderhalari çiftleştirerek yapmak mümkün olmuyor ve bu ejderhaların bazılar kampanya ile bizlere sunuluyor. Aynı zamanda dilerseniz elmas ile de alınan özel ejderhalar bulunmakta.

Normal fiyat etiketi olarak 1000 Gems/elmas olan Hırsız Ejderha kampanya süresince 100 Elmas olarak sunuluyor.

Hırsız ejderhaya sahip olmak isteyenlerin indirimli olarak bu ejderhayı almaları için süre 24 saat olarak belirlenmiş. Şimdide alan dragoncity oyuncularını tebrik ederiz.

79
 
OKU
22 Ekim 2014

Cadılar Bayramı Adasi Etkinliği Başladi(2014)

Geçen yıl dragoncity oynayan arkadaşlar bileceklerdir yine buna benzer bir cadılar bayramı etkinliği olmuştu ve benzer ödüller verilmişti. Fakat önceki etkinlikleden farklı olarak yapmamız gereken görevlerin farklılaştığını görmekteyiz.

Yeni etkinlik olarak Cadılar Bayramı ile ilgili detaylar ; 

Öncelikle etkinliği PC üzerinden ve iOS cihazlarınız ile oynayabilirsiniz.

Etkinlik Süresi :17 Gün

Etkinlik içerisinde yapmanız gereken bölümlerin kilitlerini açmak için adanızın farklı köşelerindeki şekerleri toplamak.

Uçan balkabaği şeklinde görülen bu baloncuklara tıklayarak şekerlerinizi hemen toplayabilirsiniz. Dilerseniz tutorial kısmınıdan da nasil [...]

37
.
.