30

Aydınlık Ejderhaların Listesi ve Resimleri

Yazar @admin27 Temmuz 2013

Dragoncity oyuncuları için en hızlı şekilde sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Oyunda gelen büyük güncelleme ile dragoncity oyununda birçok değişiklik oldu. Bu değişiklikleri bu kategori altından tüm yazılarımızı okuyabilirsiniz. Aydınlık Elementi ejderhalari şimdilik beş tane eklenmiş durumda oyuna. İlerleyen zamanlarda mutlaka temel element ejderhalarına yönelik aydınlık elementi ejderhaları ekelencektir. Listemiz eklendikçe güncellenecektir.

Güncelleme: Aydınlık Ejderhalarımız için hazırladığımız kapak resmi aşağıdadır. Kapak resminde aydınlık ejderhaların şimdilik oyuna eklenen beş tanesi yer almaktadır. Aydınlık ejderhalardan gökkuşağı ejderhası henüz oyuna eklenmedi fakat güncelleme ekranındaki üç ejderhadan birtaneside rainbow ejderha. Gökkuşağı ejderhasının elementleri metal ve aydınlık elementi. Oyuna eklenince gerekli bilgiler verilecektir.

aydinlik ejderhalar-kapak

Aydınlık Elementi Ejderhalarının altın ile alinabilen versiyonu Başmelek Ejderha /Arcangel Dragon. Bundan sonraki ejderhaları gems ile alabilirsiniz yada çiftleştirme yaparak alabilirsiniz.

Aydınlık Ejderhaların Temel Simgesi :

aydınlık_elementi

Başmelek Ejderha/Arcangel Dragon Resmi : Archangel_Dragon_başmelek_ejderha

Adalet Ejderha/Justice Dragon Resmi : Justice_Dragon_Adalet Ejderha

Güneş Ejderha/Sun Dragon Resmi : Sun_Dragon_Güneş_Ejderha

Işıklı Ejderha/Luminescent Dragon Resmi : Luminsicent_Dragon_Işıklı_Ejderha

Gaia Ejderha/Gaia Dragon Resmi : Gaia_Dragon_Ejderha

Gökkuşağı Ejderha/Rainbow Dragon Resmi : Gökkuşağı Ejderha-Rainbow

Yazar Hakkında
@admin
30 Yorum

Cevap Yaz