45

Aydınlık Ejderha Çiftleştirme Rehberi

Yazar @admin29 Temmuz 2013

Dragoncity oyuncuların en çok merak ettiği ve kullandığı kısım olan ejderhaların çiftleştirmeleri ve hangi ejderhayı nasıl çıkartacağımıza yönelik kısıma geldik. Daha önce birçok ejderha çiftleştirme rehberi adı altında birçok ejderha çiftleştirme rehberi adı altında paylaşımları sizlere sunduk.

Bugünki ejderha çiftleştirme rehberimizde, dragoncity oyunumuza yeni eklenen aydınlık elementi ejderhalarının çiftleştirmeleri nasıl olur ve aydınlık ejderhaları nasıl çıkar bunlar hakkında çiftleştirme kartlarını sunuyoruz. Bu yazı altına sürekli güncelleme gelecektir. Çünkü aydınlık elementi ejderhaları şimdilik beş tane ve daha fazla eklenecektir. Her element için bir tane eklense en az sekiz tane eydınlık elementi ejderhası olacaktır.

Aydınlık Elementi  Ejderhalarının çiftleştirme (Light Dragons breed) kartları ;

Adalet/Justice Ejderhamızın çiftleştirmesi nasıl olacak ve adalet ejderhamızı çıkartmak için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz dilerseniz bundan başlayalım.

Adalet Ejderha(Justice Dragon) Çiftleştirmesi(breed) : Başmelek ejderhası (arcangel dragon)  + Terra Ejderhası

adalet ejderhası nasıl çıkar

Güneş/sun Ejderhamızın çiftleştirmesi nasıl olacak ve güneş ejderhamızı çıkartmak için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz dilerseniz bundan başlayalım.

GüneşEjderha(sun Dragon) Çiftleştirmesi(breed) : Başmelek ejderhası (arcangel dragon)  + Alev Ejderhası

güneş ejderhası nasıl çıkar

Işıklı/Luminescent Ejderhamızın çiftleştirmesi nasıl olacak ve ışıklı ejderhamızı çıkartmak için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz dilerseniz bundan başlayalım.

Işıklı Ejderha(Luminescent Dragon) Çiftleştirmesi(breed) : Başmelek ejderhası (arcangel dragon)  + Deniz Ejderhası

isikli ejderhası nasıl çıkar

Gaia Ejderhamızın çiftleştirmesi nasıl olacak ve gaia ejderhamızı çıkartmak için hangi ejderhaları çiftleştirmeliyiz dilerseniz bundan başlayalım.

Gaia Ejderha(Gaia Dragon) Çiftleştirmesi(breed) : Başmelek ejderhası (arcangel dragon)  + Doğa Ejderhası

gaia ejderhası nasıl çıkar

Yazar Hakkında
@admin
45 Yorum

Cevap Yaz