0

Atlas Ejderha Yumurtası ve Seviye Gelişimi | Video

Yazar @admin16 Temmuz 2013

Dragoncity severler için yeni yazılarımız ve son etkinlik olan olimpos adasi ile ilgili yazılarımızda sonlara doğru geliyoruz. Siz diğer oyuncular ne durumdasını yorumlarda belirtirsiniz. Etkinlik önceki yazılarımızda da belirtildiği gibi bir hafta içersinde bitmişti. Son aldığımız atlas ejderhasının yumurtası sizlerle.

Atlas Ejderhanın elementi üç tane.  Bir tanesi deniz elementinin farklı versiyonu diğer element terra ve doğa elementlerinden oluşuyor. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz farklı bir elementi çağrıştıran ama normalde deniz elementinin farklı bir versiyonu olan elementten ve terra ile doğa elementinden oluşuyor.

atlas-ejderha-elementi

Atlas  ejderhamızı alır almaz hemen olimpos habitatına yerleştirdik. Ejderhamızın Olimpos habitatında duruşu aşağıdaki şekilde. Hades ejderhamızı da poseidon ve hades ejderhası gibi hemen 15 level/seviye yaptık. Bunu videomuzda da görebilirsiniz. Ada da habitat sıkıntısı yaşıdığımızdan tüm ejderhalarımızı ejderyuma koyduk ve habitatlarını da depoya kaldırdık. İleride ihtiyaç oldukça kullanılacak.

atlas-ejderha-habitat

Seviye 15’de Atlas Ejderhamız 90 altın veriyor ve Olimpos habitatının altın kapasitesi 50 Bin altın… Saldırıları genel olarak  üç elementli olduğu için her birinden bir tane saldırısı var. Atlas ajderhasının yumurtası sarı renkli bir yumurta ve bunun şeklinide aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Atlas Ejderha kuluçka süresi 16 saat.

atlas-ejderha-yumurtasi

Atlas Ejderha Yumurtası ve Gelişimi Video : 

Yazar Hakkında
@admin
Yorum

Cevap Yaz